Веники для бани, СПД

Редактировать данные компании Веники для бани, СПДНашли ошибку? Вход для представителя Веники для бани, СПДЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ул. Шевченка
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 8598404
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Веники для бани, СПД http://170950.ua.all.biz
 • Описание
  Ціна 12 грн. ОПТОМ ДЕШЕВШЕ!!!
  Віник березовий з мятою та дубовий для бані.
  Виготовлений в Карпатах.
  Сировина постачається із екологічно чистих районів, які знаходяться далеко від доріг.
  Веник березовый з мятою та дубовий для бани.
  Изготовлен в Карпатах.
  Сырье поставляется из екологически чистых районов, которые находятся вдали от дорог.
  Лікувальна дія віника березового: Березовий віник допомагає при болях в м’язах і суглобах після вправ і фізичних навантажень. Він добре очищає шкіру при схильності до висипу і гнійничків, прискорює загоєння ран і забоїв, виявляє заспокійливу дію, покращує настрій. Його особлива перевага — сильне розширення дрібних бронхів. Це сприяє відкашлюванню мокроти і поліпшенню вентиляції легенів. Ось чому після такого віника дуже легко дихається! Для астматиків і курців березовий віник незамінний. У листі берези є ефірні олії, дубильні речовини, вітамін С, провітамін А. Настоєм віника миють голову, це зміцнює волосся і знищує лупу.
  Лікувальна дія віника дубового Дубовий віник можна по праву назвати начальником парної. Дубові віники здавна використовують в бані, за своєю популярністю вони поступаються хіба що березовим. Дубові віники завдяки своїм летючим речовин видають приємний аромат, а при вдиханні цілющих запахів покращують роботу легенів і очищають дихання. У дубових листках багато корисних речовин, таких як білки, пектини, цукор, кислоти, крохмаль, але особливу цінність у них мають дубильні речовини, якими листя дуба дуже багаті. Пахощі дубового віника благотворно діє на нервову систему, позбавляє від головного болю, болю в серці, віддишок, покращує настрій, позбавляє від дратівливості, покращує сон. Дубовий віник корисний тим, у кого жирна шкіра і є відповідні захворювання. Під впливом дубильних речовин і ефірних масел шкіра добре очищається, стає матовою і пружною. Відвар дубового листя використовується для лікування шкірних захворювань та підвищеної пітливості ніг. Тому у воді після розпарки віника дуже корисно буде попарити і ноги.
  ОПТОМ ДЕШЕВШЕ!!!
 • Товары и услуги
  - Веники для бани оптом в Ивано-Франковске.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Фитнес-клубы / Фитнес» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Ивано-Франковск и Ивано-Франковский горсовет, Ивано-Франковская область, Украина. Компания Веники для бани, СПД находится по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ул. Шевченка в Ивано-Франковске. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (96) 8598404. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://170950.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Веники для бани, СПДНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ул. Шевченка. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Веники для бани, СПД

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Веники для бани, СПД. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Веники для бани, СПД

QR-код с контактной информацией организации Веники для бани, СПД
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Веники для бани, СПД, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.