Йога центр "Yoga IF School"

Редактировать данные компании Йога центр Нашли ошибку? Вход для представителя Йога центр Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., вул. Зв'язкова 6, Ивано-Франковск, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 153-29-89
 • Сайты
  Официальный сайт Йога центр http://joga-vano-frankvska-shkola-jogi-joga-tsentr-yoga.uaprom.net
 • Описание


  Йога центр Івано-Франківської школи йоги (YOGA IF SCHOOL) є найбільшим спеціалізованим йога центром Західної України. Відкриття центру, було бажаним об’єктом мрій для багатьох людей, і власне за такої інтенсивної підтримки, стало можливим. Відкриття центру дає змогу вивести «йога- культуру» регіону на якісно вищий рівень.


  Основою центру стала класична йога, в так званих адаптаційних варіантах для «західної» людини. Ми зберегли максимальний парітет між фітнес складовими і духовними аспектами цієї древньої дисципліни. Ми не вдаємся в релігійні складові які пов’язані з йогою, для нас йога є практичною, а не релігійною системою. Ми не робимо акценти на чомусь конкретному, наприклад тільки на фітнес складову практики, чи на практики які ведуть до духовного розвитку. Програма складається таким чином щоб кожен зміг знайти для себе те, що йому дійсно потрібно і підходить. Ми комбінуємо різні стилі і методи йоги. Групи є як для більш досвідчених практиків, так і для новачків.


  Крім основного напрямку класичної йоги, в центрі працюють інші системи, на основі йога дисципліни. Це гімнастика йогів для дітей і підлітків, йога для вагітних. Та новий і надзвичайно актуальний напрямок «корекційна йога», для тих, хто хоче підкорегувати свою фігуру та загалом загальне самопочуття. Різноманіття додають східні танці, корисне та красиве мистецтво. Працює напрямок «йога глибокого розслаблення», який є безкоштовним для всіх практикуючих нашої школи. Регулярно проводяться безкоштовні для учнів школи додаткові заняття, лекції, майстер класи, перегляди навчальних фільмів.


  Наш центр – це безкомпромісність по відношенню до якості. Просторий, великий зал зі всіма зручностям, високоякісним спеціалізованим ремонтом, відповідними системами опалювання, кондикціонування, вентиляцією, та клімат контролем. Окремі великі роздягалки, душові, туалети для чоловіків і жінок. В центрі працює затишний йога-фіт бар, де можна до, чи після занять випити високоякісного чаю, замовити фреш, … і просто спілкуватися з однодумцями і цікавими людьми. Працює масажний кабінет, де професійний масажист-медик зможе запропонувати десятки різновидів масажу, від традиційних загально-оздоровлюючих, до екзотичних. І ще багато, багато іншого, що приємно вас здивує.


  До ваших послуг завжди привітні адміністратори центру, які допоможуть порадою, та дадуть відповіді на всі ваші запитання. При центрі також працює «йога магазин», в якому ви можете придбати за найнижчими цінами товари для йоги та здорового способу життя - коврики, одяг, літературу і т.п.


  --------------------------------


  Офіційний сайт:
  www.yogaifschool.com
  Спільнота у вконтатах:
  http://vk.com/yogaifschool
  Сторінка у facebook:
  http://www.facebook.com/yogaifschool


  Контактні телефони:


  (050) 153 - 29 - 89 - Адміністрація йога центру


  (050) 909 - 15 - 89 - Керівник центру  E-mail: info@yogaifschool.com


 • Товары и услуги
  - Bio Planet кукуруза (попкорн) 400 г,
  - Bio Planet гречневая крупа обжаренная 500г,
  - Bio Planet гречневая крупа необжареная 500 г,
  - Bio Planet миндаль 100 г.
 • Кратко об организации
  Организация Йога центр "Yoga IF School" из Ивано-Франковска может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Расположена по адресу вул. Зв'язкова 6, Ивано-Франковск, Украина в Ивано-Франковске.
  Связаться с представителем фирмы Йога центр "Yoga IF School", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (50) 153-29-89, на официальном сайте http://joga-vano-frankvska-shkola-jogi-joga-tsentr-yoga.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Йога центр Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск г., вул. Зв'язкова 6, Ивано-Франковск, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Йога центр "Yoga IF School"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Йога центр "Yoga IF School". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Йога центр "Yoga IF School"

QR-код с контактной информацией организации Йога центр
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Йога центр "Yoga IF School", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.