Оставьте отзыв первым
+380 (50) 522-78-29
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул. Ленкавского, 34, Ивано-Франковск
Организация пейнтбольных турниров - Организация игры в пейнтбол для групп людей от 6 человек - Организация корпоративов (игра в пейнтбол и банкет в кафе) - Организация выездных игр (заказ от 8 человек) - Продажа пейнтбольного оборудования - Оформление постоянных и подарочных абонементов - Судивський сопровождение игр - Консультация игроков спортивной команды Эра (показательные игры, обучение). Для постоянных клиентов скидки!
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 144-46-82
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,ул.Грушевського 21, Ивано-Франковск
Подготовка спортсменов высшего мастерности
Оставьте отзыв первым
+380 (96) 859-84-04
Украина,Ивано-Франковская область, Ивано-Франковск,Ул. Шевченка, Ивано-Франковск
Ціна 12 грн. ОПТОМ ДЕШЕВШЕ!!! Віник березовий з мятою та дубовий для бані. Виготовлений в Карпатах. Сировина постачається із екологічно чистих районів, які знаходяться далеко від доріг. Веник березовый з мятою та дубовий для бани. Изготовлен в Карпатах. Сырье поставляется из екологически чистых районов, которые находятся вдали от дорог. Лікувальна дія віника березового: Березовий віник допомагає при болях в м’язах і суглобах після вправ і фізичних навантажень. Він добре очищає шкіру при схильності до висипу і гнійничків, прискорює загоєння ран і забоїв, виявляє заспокійливу дію, покращує настрій. Його особлива перевага — сильне розширення дрібних бронхів. Це сприяє відкашлюванню мокроти і поліпшенню вентиляції легенів. Ось чому після такого віника дуже легко дихається! Для астматиків і курців березовий віник незамінний. У листі берези є ефірні олії, дубильні речовини, вітамін С, провітамін А. Настоєм віника миють голову, це зміцнює волосся і знищує лупу. Лікувальна дія віника дубового Дубовий віник можна по праву назвати начальником парної. Дубові віники здавна використовують в бані, за своєю популярністю вони поступаються хіба що березовим. Дубові віники завдяки своїм летючим речовин видають приємний аромат, а при вдиханні цілющих запахів покращують роботу легенів і очищають дихання. У дубових листках багато корисних речовин, таких як білки, пектини, цукор, кислоти, крохмаль, але особливу цінність у них мають дубильні речовини, якими листя дуба дуже багаті. Пахощі дубового віника благотворно діє на нервову систему, позбавляє від головного болю, болю в серці, віддишок, покращує настрій, позбавляє від дратівливості, покращує сон. Дубовий віник корисний тим, у кого жирна шкіра і є відповідні захворювання. Під впливом дубильних речовин і ефірних масел шкіра добре очищається, стає матовою і пружною. Відвар дубового листя використовується для лікування шкірних захворювань та підвищеної пітливості ніг. Тому у воді після розпарки віника дуже корисно буде попарити і ноги. ОПТОМ ДЕШЕВШЕ!!!
В разделе Спорт в Ивано-Франковской области мы нашли 3 компании для вас. Пожалуйста, выберите подрубрику в меню ниже, чтобы увидеть больше компаний.
Вы находитесь в рубрике:
Спорт
Уточните рубрику
Уточните регион
УкраинаИвано-Франковская область