ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»

Редактировать данные компании ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»Нашли ошибку? Вход для представителя ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Винницкая область, Калиновка г., ул. Ленина 46, Калиновка, 22403, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 430-15-45
  -
  Директор
  +380 (4333) 2-25-35
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ» http://kalinovskoe-rp-agromash.uaprom.net
 • Описание

  ВАТ «Калинівське РП «Агромаш» являється виробником сільськогосподарської техніки, ціль якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів, досягти високих врожаїв.


  — розробка і консультація — всі ідеї, які виражаються в конструкціях агрегатів «Калина» виходять із консультування з агрономами і механіками господарств, які мають змогу через нашу фірму реалізувати свої ідеї, і так співпрацювати при своїй розробці агрегату.


  — виробництво — агрегати «Калина» виготовлені із якісних матеріалів на сучасному обладнанні. Це дає можливість отримати якісну продукцію за доступною ціною.


  — підвищення родючості ґрунту — наші нові розробки в області боронування і обробітку ґрунту — це нове слово в розвитку екологічних методів підвищення родючості ґрунту. Таким чином технології «Калина» вносять свій вклад в рентабельність і екологічність виробництва.
  Для сільгоспвиробників підприємство пропонує техніку власного виробництва для обробітку грунту, яка рекомендується для всіх зон України.
  ВАТ Калинівське РП «Агромаш» проводить капітальний ремонт тракторів Т-150, Т-150К з заміною двигуна СМД-62 на двигун ЯМЗ —236., 238.
  Це дає змогу збільшити потужність трактора на 30 к. с., зменшити витрати пального до 30%, збільшити моторесурс до капітального ремонту у два рази, зменшити витрати на технічне обслуговування до 40%. Надає можливість відновлення наявних тракторів без закупівлі нових.


 • Товары и услуги
  - КПС-9,
  - Культиватор,
  - Агрегат комбинированный АК-6,
  - Агрегат комбинированный АК-4 Vario стойки (Vibro Bellota),
  - Борона пружинная широкозахватная БПШ-10,
  - Борона пружинная БПШ-8,
  - Зчіпка зубових борін ЗЗБ-12.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Сельскохозяйственная техника / Сельхозтехника и оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Калиновка и Калиновский район, Винницкая область, Украина. Компания ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ» находится по адресу ул. Ленина 46, Калиновка, 22403, Україна в Калиновке. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (67) 430-15-45, +380 (4333) 2-25-35. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://kalinovskoe-rp-agromash.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Винницкая область, Калиновка г., ул. Ленина 46, Калиновка, 22403, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»

QR-код с контактной информацией организации ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ОАО «Калиновское РП «АГРОМАШ», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.