Ковосвит,Компания

Редактировать данные компании Ковосвит,КомпанияНашли ошибку? Вход для представителя Ковосвит,КомпанияЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Ивано-Франковская область, Калуш г., Украина,Ивано-Франковская область, Калуш,ул.Б. Хмельницкого, 103а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (3472) 66603
  -
  Дирекция
  +380 (50) 7606899
  -
  Дирекция
  +380 (50) 5258937
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Ковосвит,Компания http://145997.ua.all.biz
 • Описание
  Майстерня обробки металу та виготовлення кованих виробів «Ковосвіт» невеличкого західноукраїнського міста Калуш розпочинала свій творчий шлях з об'єднання в березні 2003 року двох однодумців - Віктора Білана та Ігоря Коско. В основі майбутньої співпраці лежало бажання створити дружній колектив професіоналів і гарну виробничу базу .

  Нині в майстерні виготовляється велика кількість кованих виробів, а також продукція різнопланового характеру: металоконструкції, залізні каркаси сходів із кованими поручнями, металеві топки до камінів та саун, ворота, бетономішалки. Також ми надаємо послуги з порубки, порізки металу, виконуємо токарно-фрезерні роботи.

  Сьогодні гордістю майстерні є дружній колектив, який вміє себе проявити як у праці, так і на відпочинку: ковалі Михайло Магерка та Роман Сорохтей, електрозварники Олег Виргало та Петро Романів, слюсарі Мар'ян Федорів та Андрій Красуцкий, і незмінний токар-фрезерувальник Орест Сакаль.

  Багато уваги у кузні приділяється молодим фахівцям, які після закінчення навчальних закладів увійшли до нашого колективу - механік Володимир Білан, електрозварник Тарас Іванков. Вони за короткий час не тільки освоїли ази ковальської справи, а й реально можуть показати свій фах.

  У майбутньому ми себе бачимо в числі виробництв, які здатні розвиватися та проводити гнучку цінову політику .

  Нестримне бажання постійного вдосконалення дає працівникам натхнення і сили рухатись уперед - до здобуття нових вершин у ковальській майстерності.


 • Товары и услуги
  - Двери металлические,
  - Ворота кованые,
  - Кованые заборы,
  - Перила,
  - Качели детские уличные комплексы,
  - Козырьки балконные.
 • Кратко об организации
  Компания Ковосвит,Компания из Калуша предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Детские магазины.
  Располагается по адресу Украина,Ивано-Франковская область, Калуш,ул.Б. Хмельницкого, 103а в Калуше.
  Связаться с представителем компании Ковосвит,Компания по всем вопросам вы можете по телефонам +380 (3472) 66603, +380 (50) 7606899, +380 (50) 5258937, на сайте http://145997.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Ковосвит,КомпанияНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Ивано-Франковская область, Калуш г., Украина,Ивано-Франковская область, Калуш,ул.Б. Хмельницкого, 103а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Ковосвит,Компания

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Ковосвит,Компания. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Ковосвит,Компания

QR-код с контактной информацией организации Ковосвит,Компания
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Ковосвит,Компания, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.