Андрес-Скло, ООО

Редактировать данные компании Андрес-Скло, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Андрес-Скло, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. М. Вовчок, 14
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 3320683
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Андрес-Скло, ООО http://64175.ua.all.biz
 • Описание
  ТОВ «АНДРЕС-СКЛО» - одне з підприємств естонського концерну «ANDRESE GRUPI AS» . До концерну входить фірма-виробник «Andrese Klaasi & Dekoori», що випускає продукцію під торговельною маркою «ANDRES».

  ТОВ "АНДРЕС-СКЛО" заснована в Україні 2005 року як представник групи «ANDRESE GRUPI AS». Специфікою роботи фірми є продаж скляних дверей для саун/парильних, міжкімнатних дверей і дзеркал. Беззаперечною перевагою є найбільший асортимент дверей для саун та парильних - розміри від 6х19 до 8х21, ексклюзині позиції - шиншила, матована бронза, матований малюнок на склі, а також високий рівень сервісу та максимальна увага до кожного клієнта. Вся продукція сертифікована за європейськими стандартами.
  Фірма Andrese Klaasi & Dekoori розпочала свою діяльність у серпні 1995 року. Профіль - обробка листового скла. Andrese Klaasi & Dekoori AS належить до групи склообробних фірм, що діють на ринках Латвії, Литви, Естонії , Росії, України. Нас впевнено можна назвати виробником з найбільшим вибором виробів в Естонії і за кордоном. Наше устаткування і знання дозволяють запропонувати як стандартні так і спеціальні рішення на будь-який смак. Нас знають, насамперед, як надійного і безпечного постачальника. Ми обробляємо скло для виготовлення огороджень, дзеркал, дверей,сходів, проміжних стін і фасадів. Ми також займаємося гуртовим продажем листового скла, є посередниками різних великих виробників.
  Ми обновлюємо і поповнюємо наше устаткування для того, щоб йти в ногу із сучасними вимогами і новими стилями. Крім нововведень ми цінуємо високу якість, для забезпечення якої вдосконалюємо контрольні механізми і навчаємо робочий персонал. Нашими клієнтами є визнані фірми Скандинавії, Балтики, західної Європи, Росії, України, що співпрацюють з нами, тому що цінують стабільну, лояльну і якісну продукцію.
  Зворотня інформація дозволить нам знайти оптимальні рішення, щоб найбільше наблизити смаки замовника і наші стандарти, а також надалі удосконалювати, як якість товару, так і якість надання послуг.
 • Товары и услуги
  - Двери межкомнатные стеклянные,
  - Кабины душевые стеклянные,
  - Кабины душевые угловые,
  - Двери стеклянные межкомнатные.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Монтаж и проектирование систем отопления и теплоснабжения / Инженерные коммуникации» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Андрес-Скло, ООО находится по адресу Украина,Киев,ул. М. Вовчок, 14 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 3320683. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://64175.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Андрес-Скло, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. М. Вовчок, 14. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Андрес-Скло, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Андрес-Скло, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Андрес-Скло, ООО

QR-код с контактной информацией организации Андрес-Скло, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Андрес-Скло, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.