Арма Моторс (Arma Мotors), ООО

Редактировать данные компании Арма Моторс (Arma Мotors), ОООНашли ошибку? Вход для представителя Арма Моторс (Arma Мotors), ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04107, ул. Нагорная, 47
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4993399,4902367
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4902300
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Арма Моторс (Arma Мotors), ООО http://24679.ua.all.biz
 • Описание

  Компанія «Арма Моторс», як організація професіоналів у сфері авто бізнесу та просто шанувальників гарних авто, народилася багато років тому...За цей час змінилася назва, розширилось коло співробітників та клієнтів, але принципи надійності, постійності, чесності та поваги у ставленні до клієнтів та партнерів завжди були, є та будуть провідними правилами нашої гри на автомобільному ринку України.

  Сьогодні «Арма Моторс» - це стабільна і водночас динамічна компанія із багаторічною історією. Це насамперед сім'я, що складається з професіоналів-однодумців та клієнтів.
  Наша компанія забезпечує впевненість у майбутньому:

  - Клієнтам - через надійне, якісне й чесне обслуговування;

  - Партнерам - через постійність своїх зобов'язань за будь-яких умов;

  - Персоналу - через створення необхідних умов для власної реалізації та гідну компенсацію за працю;

  - Засновникам - через забезпечення прибутковості бізнесу.
  За час свого існування наша компанія здобула репутацію найкращої в Києві з сервісного обслуговування. Ми знаємо, чого хочуть наші клієнти, бо той, хто вже оцінив наш сервіс, приходить до нас протягом багатьох років сам і радить нас своїм друзям. Якісний менеджмент Арма Моторс зібрав команду професіоналів, яка працює на бездоганну репутацію компанії та впевненість наших клієнтів у високому рівні і якості обслуговування. Ми любимо наших клієнтів і з повагою ставимося до їхніх автомобілів. Ми цінуємо час людей, через це не тримаємо їх в довгих чергах, а працюємо оперативно і чітко, не забуваючи про якість, бо всі ми - одна дружня сім'я.
  Основа успіху Арма Моторс - це висока кадрова підготовка, згуртована командна робота, мета якої створення і підтримка єдиної великої родини - наших клієнтів і персоналу.
  Наші цінності - креативність, стратегічний фокус, швидкість, орієнтація на інтереси покупця і постійне самовдосконалення
 • Товары и услуги
  - Автомобиль Renault Symbol,
  - Услуги представительств - дилер Renault в Украине,
  - Аксессуары к автомобилям Renault,
  - Автосервис Renault РЕНО,
  - Страхование автомобильного транспорта,
  - Тонировка автомобилей,
  - Кузовной ремонт,
  - Лизинг автотранспорта.
 • Кратко об организации
  Компания Арма Моторс (Arma Мotors), ООО из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Торговые предприятия.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,04107, ул. Нагорная, 47 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Арма Моторс (Arma Мotors), ООО по всем вопросам вы можете на web-странице http://24679.ua.all.biz, по номерам +380 (44) 4993399,4902367, +380 (44) 4902300.
Распечатать Редактировать данные компании Арма Моторс (Arma Мotors), ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04107, ул. Нагорная, 47. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Арма Моторс (Arma Мotors), ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Арма Моторс (Arma Мotors), ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Арма Моторс (Arma Мotors), ООО

QR-код с контактной информацией организации Арма Моторс (Arma Мotors), ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Арма Моторс (Arma Мotors), ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.