Брокбизнес СК, ПАО

Редактировать данные компании Брокбизнес СК, ПАОНашли ошибку? Вход для представителя Брокбизнес СК, ПАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04050, ул . Беларусская, 3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2772161
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2772161
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Брокбизнес СК, ПАО http://16113.ua.all.biz
 • Описание
  Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула великого досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування. Сьогодні Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Ядерного Страхового Пулу України, Будівельного Страхового Пулу, Союзу фахівців з нерухомості України, Українського Об'єднання лізингодавців, Федерації Страхових Посередників України, а також є членом і входить до складу правління Ліги страхових організацій України.

  За даними інформаційно-аналітичного журналу "Страховий рейтинг "ІnsuranceTOP» № 3 (27) 2009, за підсумками I півріччя 2009 року Страхова компанія "БРОКБІЗНЕС" зайняла 16-е місце за об'ємом страхових платежів, які склали 113,9 млн. грн., питома вага перестраховки в страхових платежах складає 2,17 %. Для порівняння, в 2008 році компанія займала 30-е місце.


  У 2009 році компанія першою на страховому ринку України отримала Сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO у новій четвертій версії 9001:2008. Рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг», оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингуПАТ «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (м. Київ) на рівні uaВВВ- за Національною рейтинговою шкалою. Прогноз кредитного рейтингу змінений зі «стабільний» на «позитивний». Окрім того, за підсумками минулого року агентство визначило рейтинг надійності страхової компанії на рівні uaA(ins), що свідчить про динамічний розвиток та фінансову стабільність.


 • Товары и услуги
  - КАСКО з ОПТИМАльними умовами! Львів,
  - Добровольное медицинское страхование,
  - Автоматический центр приготовления теста опарным способом,
  - Автоцивілка з безкоштовною доставкою (Львів),
  - Страхование имущества и собственности,
  - ротационная печь с фиксированной (невыдвигающейся) тележкой Ellade 9T,
  - Тестоделители Гидравлический делитель,
  - Страхування квартири - необхідність нашого часу-Львів,
  - Машины тестоокруглители Ленточный округлитель,
  - Зелена картка. Львів. Що робити у разі ДТП за кордоном?.
 • Кратко об организации
  Компания Брокбизнес СК, ПАО из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Медицинское страхование.
  Располагается по адресу Украина,Киев,04050, ул . Беларусская, 3 в Киеве.
  Связаться с представителем компании Брокбизнес СК, ПАО по всем вопросам вы можете при помощи телефонов +380 (44) 2772161, +380 (44) 2772161, на официальном сайте http://16113.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Брокбизнес СК, ПАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04050, ул . Беларусская, 3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Брокбизнес СК, ПАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Брокбизнес СК, ПАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Брокбизнес СК, ПАО

QR-код с контактной информацией организации Брокбизнес СК, ПАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Брокбизнес СК, ПАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.