Будинженермережа-5, ЧАО

Редактировать данные компании Будинженермережа-5, ЧАОНашли ошибку? Вход для представителя Будинженермережа-5, ЧАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Гоголевская, 39
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4863795
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4863437
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Будинженермережа-5, ЧАО http://71145.ua.all.biz
 • Описание

  Про ПрАТ «Будінженермережа-5» Управління було засновано у 1968 р. як СМБУ-5 тресту «Київпідземшляхбуд-1» Київміськбуду, з 1995 р. - «Будінженермережа-5». Спеціалізація підприємства - перекладка існуючих і прокладання нових інженерних мереж: водопроводу, газопроводу, теплотрас, каналізації та каналів зв'язку. Великий обсяг робіт виконується з риття котлованів і будівництва доріг, благоустрою територій і закритої підземної проходки комунікацій та ін. ПрАТ «Будінженермережа-5» протягом багатьох років плідно співпрацює з трестом ВАТ «Київміськбуд-1» ім. М.П. Загороднього, ЗАТ «Киміськбуд-1», КК «Київавтодор» і багатьма іншими великим будівельними організаціями м. Києва. За 40 років управління здійснило значний внесок у будівництво мереж інженерного життєзабезпечення міста, зокрема, на житлових масивах Теремки I і II, Виноградар, Біличі, Південна Борщагівка, Троєщина, Академмістечко і красень 3-А мікрорайон Оболонь, а також такі важливі окремо розташовані об'єкти як: Державна філармонія, дитяча школа мистецтв на Троещині, поліклініка на житловому масиві Мостицький, повна реконструкція мереж будинку уряду України, реконструкція площі Слави, Бессарабського кварталу, Залізничного вокзалу, станцій метро «Сирецька» та «бориспільська» тощо. У ПрАТ «Будінженермережа-5» працює понад 300 осіб - робітники різних професій та інженерно-технічних персонал, достатня кількість спеціалістів з багаторічним досвідом будівництва. Підприємство має власну виробничу базу, парк техніки: екскаватори, крани, грейдери, вантажні машини, самоскиди, бульдозери, преси для продавлювання, а також багато обладнання для виконання робіт з будівництва і реконструкції будівельних мереж, дорожнього покриття та благоустрою території. Усі роботи які доручаються ПрАТ «Будінженермережа-5», виконуються якісно у строк і здаються замовнику за першою вимогою. • Товары и услуги
  - Автоперевозки,
  - Строительство дорог.,
  - Укладка тротуарной плитки брусчатки,
  - Земляные работы устройство котлованов водоемов,
  - Аренда строительных машин и оборудования,
  - Доставка песка в г.Киеве и Киевской области,
  - Доставка Щебня в г. Киеве и Киевской области.,
  - Прокладка сетей канализации,
  - Прокладка внутренних сетей водопровода,
  - Работы дренажные.
 • Кратко об организации
  Фирма Будинженермережа-5, ЧАО из Киева предоставляет заказчикам товары и услуги в направлении Доставка хозяйственных товаров.
  Компанию можно найти по адресу Украина,Киев,ул.Гоголевская, 39 в Киеве.
  Связаться с представителем организации Будинженермережа-5, ЧАО по интересующим Вас вопросам вы можете по телефонам +380 (44) 4863795, +380 (44) 4863437, на сайте http://71145.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Будинженермережа-5, ЧАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Гоголевская, 39. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Будинженермережа-5, ЧАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Будинженермережа-5, ЧАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Будинженермережа-5, ЧАО

QR-код с контактной информацией организации Будинженермережа-5, ЧАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Будинженермережа-5, ЧАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.