ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО

Редактировать данные компании ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АОНашли ошибку? Вход для представителя ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,03680, вул. Качалова, 5
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5009171,5286698
  -
  Дирекция
  +380 (67) 6657529
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО http://10254.ua.all.biz
 • Описание
  Компанія «ЧКД-ЕЛЕКТРОМАШ» є дочірнім підприємством акціонерного товариства «CKD ELECTROTECHNIKA, a.s.» (м. Прага, Чеська Республіка) та представляє інтереси групи підприємств «CKD GROUP» в Україні.

  Діяльність підприємства зосереджена в області впровадження енергозберігаючих та енергоефективних технологій в різних галузях промисловості. З метою підвищення виробничого потенціалу в харчовій галузі підприємство здійснює постачання та установку обладнання «Пацовського машинобудівного заводу»:

  •спиртових виробництв, з виготовленням харчового спирту різного ступеня очистки;

  • пивоварних заводів з середньою продуктивністю до 400 000 гл на рік;

  • унікальних міні-пивоварних виробництв «під ключ», для ресторанів продуктивністю від 250 до 20 000 гл пива на рік, що виготовляються у понад 20 модифікаціях, кожна з яких може придати неповторний шарм закладу;

  •молочної промисловості, виготовлення ємностей об'ємом від 125 до 6500 л в стаціонарному та мобільному виконанні. Також розроблені нові технологічні лінії непрямого охолодження молока з номінальним об'ємом танка від 10000 до 35000 л;

  •підготовки та складування сировини, зберігання допоміжних матеріалів та продуктів.

  Виробнича програма включає виготовлення резервуарів практично всіх видів, посудин різної форми та об'єму.

  Істотний сегмент виробництва в харчовій галузі займає виготовлення ємностей, що працює під тиском.

  Устаткування сертифіковане відповідно до TUV для Німеччини та Австрії, SVTI для Швейцарії ASME/U-SТАМР/ для США та ГОСТ для Росії.

  Широкі виробничі можливості компанії, кваліфікація та досвід працівників дозволяють якісно та у встановлений термін виконати вимоги замовників.

  Запропоновані проекти реалізовуються з врахуванням вимог по скороченню об'єму капіталовкладень, економії енергії, охорони довкілля, надійності експлуатації та зниження витрат виробництва.

  «Пацовський машинобудівний завод» експортує понад 70% своєї продукції, у тому числі до Німеччини, Росії, Казахстану та Словаччини.
 • Товары и услуги
  - Поршневые компрессоры производства Чехия,
  - Компрессоры к паровым и газовым турбинам,
  - Электродвигатели,
  - Винтовые компрессоры,
  - Радиальные турбонагнетатели.Дизельгенераторы,
  - Компрессоры центробежные производства Чехия,
  - Установки компрессорные винтовые. Чехия.
 • Кратко об организации
  Фирма ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Электротехническая продукция, общее.
  Находится по адресу Украина,Киев,03680, вул. Качалова, 5 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://10254.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (44) 5009171,5286698, +380 (67) 6657529.
Распечатать Редактировать данные компании ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,03680, вул. Качалова, 5. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО

QR-код с контактной информацией организации ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЧКД-Электромаш (CKD GROUP), АО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.