ЧУДО-ПІЧ Предприятие с иностранными инвестициями

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (32) 233-34-72
+380 (50) 431-21-63
+380 (50) 417-24-20
+380 (32) 297-11-10 — факс
http://chudo-pich.uaprom.net
Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?
Предприятие с иностранными инвестициями ЧУДО-ПІЧ
+380 (32) 233-34-72
Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина, Киев

Отзывы о ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Компанія й торговельна марка «Чудо-Піч» заснована на початку 2004 року при участі українських акціонерів і ведучих німецьких фірм Ditsch Vermogensverwaltungs KG і Kastenmuller Thies Projektteam Gb. Виробництво було створено під новітні європейські технології й із застосуванням німецького устаткування від фірм MIWE і FRITSCH. Європейська якість підтверджується кожним видом нашої продукції, над удосконалюванням і розмаїтістю якої щодня працюють спільно як українська так і німецька сторони. Для нас завжди були важливі чотири речі: широкий асортимент, найвища європейська якість, незмінна свіжість і приголомшливий смак. У Європі кондитери говорять «Самий натуральний спосіб зберегти продукт свіжим — це холод» Наш центральний офіс і логістика перебувають у м. Львові. Виробництво перебуває на належному нам заводі в місті Стрий Львівської області. Завод стоїть на березі гірської ріки Стрий. Навколо курорти Трускавець, Моршин, Східница, Буковель, Славск. Це говорить про те, що виробництво в нас екологічно чисте. Через ріку міжнародна траса Чоп-Київ, що дозволяє в будь-яку погоду доставляти продукцію в будь-яке місце України. Виробничі площі заводу досягають 9000 кв. м. Завод спеціалізується не тільки на виробництві заморожених кондитерських виробів (снеков, струделей, піц і т. д. ), але й традиційних м'яких кондитерських (тортів, тістечок, рулетів і т. д. ) і хлібобулочних виробів. Реалізацію заморожених кондитерських виробів ми проводимо на франчайзинговой основі. Кількість торговельних точок на даний момент становить 203 шт. у сімнадцяти областях України. Наші торговельні партнери — власники свого бізнесу. Одержавши рекомендовану технологію ведення бізнесу й інші форми підтримки (проект торговельної точки, устаткування, рекламну продукцію, проведення навчання) вони залишаються самостійними підприємцями або юридичними особами. Франчайзи закуповують нашу продукцію безпосередньо в компанії або ж через дистриб'юторів, які працюють на договірній основі в декількох областях України. Дистриб'ютори беруть участь у бизнезі з умовою обов'язкового залучення власного капіталу для створення складів-холодильників і придбання спеціалізованого транспорту для розвезення продукції до місць реалізації. Іншої схеми реалізації продукції немає. Нашу продукцію на інших заводах зробити неможливо, без їхнього повного переоснащення. Неможливо також підробити продукцію в кустарних умовах.

М'яка кондитерська продукція, а також хлібобулочні виробу реалізуються в м. Львові й області, включаючи курорти Прикарпаття й Карпат і в інших областях Західної України.

Багаторічні традиції у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів, досвідчений і висококваліфікований колектив заводу, а також постійний контроль відповідним чином оснащених лабораторій і чисте навколишнє середовище: все це гарантує найвищу якість продукції. Наші відмінні риси— це використання натуральних начинок (а не соєвих ароматизованих замінників) і розмаїтість асортименту продукції, що досягається особливостями технології, коли частина начинок укладається вручну. Такий підхід дає можливість застосовувати такі начинки, які застосовувати при повністю автоматизованому виробництві просто неможливо ( наприклад сосиски). Тому начинок у нас біля 50 видів, а в автоматів не більш ніж 10 видів і тільки м'яких! Напівфабрикати після шокового охолодження надходять на склади-холодильники, де зберігаються при температурі —18°С. Звідти напівфабрикати транспортуються по Україні в автомобілях-холодильниках. Доставка й упакування продукції для роздрібної торгівлі, для франчайзи безкоштовна. На місцях реалізації (у магазинах, кафі, кіосках) заморожені заготівлі поступово розморожуються, після чого випікаються в малій конвекційній пічці з пароувлажнением при температурі 210-220° протягом 20 хвилин. Після випічки виробу зберігаються в спеціалізованній тепловій вітрині до 4 годин у гарячому стані, звідки й реалізуються споживачеві.
Год основания:2004
Количество сотрудников:101-500 человек
Годовые продажи:1 млн. - 5 млн. USD
Заказов в год:1 млн. - 5 млн. USD
Адрес:г. Стрий Львоской обл.
Количество линий производства:Свыше 10
Товары и услуги
- Хот-дог.
+380 (93) 372-08-88
метро Академгородок, ЖК "София", Киев, Украина, Киев
Савчук Татьяна: Пришел мой первый заказ "Sleek face contour kit"-качество просто супер. Как быстро с вами связались после заказа/сообщения? В течение 2 часов Цена, наличие и описание товара (услуги) были указаны правильно? Да Заказ был выполнен (доставлен) в оговоренные сроки? Да
+380 (66) 463-12-17
г.Киев, бул. Л.Украинки,34, Киев, Украина, Киев
Иванова Анастасия: Спасибо Вам за Ваш ассортимент и за Ваше качество.Очень довольна.
+380 (68) 360-51-87
а/я 39 Киев 04108, Киев, Украина, Киев
Оля Ореховская: Отличный товар! Отличный продавец! Качество и сервис на высшем уровне! Всем довольна, все супер! Благодарю! С ув. Оля. Плюсы: Все супер! Минусы: нет
+380 (44) 361-22-50
г. Киев ул. Авиаконструктора Антонова 5 Б, офис 100, Киев, Украина, Киев
Владимир Морозов: Вчера заказал Синтезатор Ringway TB4001D Silver , не прошло и суток как получил товар на складе новой почты оперативно сработано на 5+++++ Синтезатором очень доволен . особенно понравилось работа менеджеров получил полную консультацию по товару приятно сотрудничать с такими продавцами, спасибо вам!!! Плюсы: Только плюсы+++++ Минусы: не наблюдалось
+380 (44) 223-93-82
Киев, Киев, Украина, Киев
Ольга Кудина: Очень довольна ценой, подставкой под цветы, обслуживанием и доставкой!:) В будущем буду еще обращаться в эту компанию! Минусы: Нет
+380 (50) 380-72-21
ул. Луговая, 9, Киев, 04074, Украина, Киев
Константин Кудинов: То что заказал, прислали, хороший продавец, если что нужно будет буду дальше сотрудничать. Плюсы: Ответили на возникшие вопросы быстро и выслали как договорились. Минусы: Общая цена указанная на товар с доставкой немного отличалась от написанного, но это не особо было важно для меня.

Кратко об организации

Организация Предприятие с иностранными инвестициями ЧУДО-ПІЧ из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Складское оборудование. Расположена по адресу Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина в Киеве. Связаться с представителем фирмы ЧУДО-ПІЧ, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (32) 2333472, +380 (50) 4312163, +380 (50) 4172420, +380 (32) 2971110, на официальном сайте http://chudo-pich.uaprom.net.