ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями

Редактировать данные компании Предприятие с иностранными инвестициями ЧУДО-ПІЧНашли ошибку? Вход для представителя ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициямиЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (32) 233-34-72
  +380 (50) 431-21-63
  +380 (50) 417-24-20
  +380 (32) 297-11-10
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями http://chudo-pich.uaprom.net
 • Описание

  Компанія й торговельна марка «Чудо-Піч» заснована на початку 2004 року при участі українських акціонерів і ведучих німецьких фірм Ditsch Vermogensverwaltungs KG і Kastenmuller Thies Projektteam Gb. Виробництво було створено під новітні європейські технології й із застосуванням німецького устаткування від фірм MIWE і FRITSCH.
  Європейська якість підтверджується кожним видом нашої продукції, над удосконалюванням і розмаїтістю якої щодня працюють спільно як українська так і німецька сторони. Для нас завжди були важливі чотири речі: широкий асортимент, найвища європейська якість, незмінна свіжість і приголомшливий смак. У Європі кондитери говорять «Самий натуральний спосіб зберегти продукт свіжим — це холод»
  Наш центральний офіс і логістика перебувають у м. Львові. Виробництво перебуває на належному нам заводі в місті Стрий Львівської області. Завод стоїть на березі гірської ріки Стрий. Навколо курорти Трускавець, Моршин, Східница, Буковель, Славск. Це говорить про те, що виробництво в нас екологічно чисте. Через ріку міжнародна траса Чоп-Київ, що дозволяє в будь-яку погоду доставляти продукцію в будь-яке місце України.
  Виробничі площі заводу досягають 9000 кв. м. Завод спеціалізується не тільки на виробництві заморожених кондитерських виробів (снеков, струделей, піц і т. д. ), але й традиційних м'яких кондитерських (тортів, тістечок, рулетів і т. д. ) і хлібобулочних виробів. Реалізацію заморожених кондитерських виробів ми проводимо на франчайзинговой основі. Кількість торговельних точок на даний момент становить 203 шт. у сімнадцяти областях України.
  Наші торговельні партнери — власники свого бізнесу. Одержавши рекомендовану технологію ведення бізнесу й інші форми підтримки (проект торговельної точки, устаткування, рекламну продукцію, проведення навчання) вони залишаються самостійними підприємцями або юридичними особами. Франчайзи закуповують нашу продукцію безпосередньо в компанії або ж через дистриб'юторів, які працюють на договірній основі в декількох областях України. Дистриб'ютори беруть участь у бизнезі з умовою обов'язкового залучення власного капіталу для створення складів-холодильників і придбання спеціалізованого транспорту для розвезення продукції до місць реалізації. Іншої схеми реалізації продукції немає. Нашу продукцію на інших заводах зробити неможливо, без їхнього повного переоснащення. Неможливо також підробити продукцію в кустарних умовах.

  М'яка кондитерська продукція, а також хлібобулочні виробу реалізуються в м. Львові й області, включаючи курорти Прикарпаття й Карпат і в інших областях Західної України.


  Багаторічні традиції у виробництві хлібобулочних і кондитерських виробів, досвідчений і висококваліфікований колектив заводу, а також постійний контроль відповідним чином оснащених лабораторій і чисте навколишнє середовище: все це гарантує найвищу якість продукції.
  Наші відмінні риси— це використання натуральних начинок (а не соєвих ароматизованих замінників) і розмаїтість асортименту продукції, що досягається особливостями технології, коли частина начинок укладається вручну. Такий підхід дає можливість застосовувати такі начинки, які застосовувати при повністю автоматизованому виробництві просто неможливо ( наприклад сосиски). Тому начинок у нас біля 50 видів, а в автоматів не більш ніж 10 видів і тільки м'яких!
  Напівфабрикати після шокового охолодження надходять на склади-холодильники, де зберігаються при температурі —18°С. Звідти напівфабрикати транспортуються по Україні в автомобілях-холодильниках. Доставка й упакування продукції для роздрібної торгівлі, для франчайзи безкоштовна. На місцях реалізації (у магазинах, кафі, кіосках) заморожені заготівлі поступово розморожуються, після чого випікаються в малій конвекційній пічці з пароувлажнением при температурі 210-220° протягом 20 хвилин. Після випічки виробу зберігаються в спеціалізованній тепловій вітрині до 4 годин у гарячому стані, звідки й реалізуються споживачеві.
  Год основания:2004
  Количество сотрудников:101-500 человек
  Годовые продажи:1 млн. - 5 млн. USD
  Заказов в год:1 млн. - 5 млн. USD
  Адрес:г. Стрий Львоской обл.
  Количество линий производства:Свыше 10

 • Товары и услуги
  - Хот-дог.
 • Кратко об организации
  Организация Предприятие с иностранными инвестициями ЧУДО-ПІЧ из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Складское оборудование.
  Расположена по адресу Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы ЧУДО-ПІЧ, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефонов +380 (32) 233-34-72, +380 (50) 431-21-63, +380 (50) 417-24-20, +380 (32) 297-11-10, на официальном сайте http://chudo-pich.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Предприятие с иностранными инвестициями ЧУДО-ПІЧНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Україна, м. Львів 79058, вул. Клепарівська, 39А, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями

QR-код с контактной информацией организации ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ЧУДО-ПІЧ, Предприятие с иностранными инвестициями, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.