Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір"

Редактировать данные компании Cклад-магазин пиломатеріалів Нашли ошибку? Вход для представителя Cклад-магазин пиломатеріалів Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., с.Проліски гіпермаркет "FOZZY", Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (98) 761-65-01
 • Сайты
  Официальный сайт Cклад-магазин пиломатеріалів http://derevjanyj-dvir.uaprom.net
 • Описание

  Під пиломатеріалами мається на увазі дерев'яний брус будь-яких перерізів, монтажні рейки, вагонку з різних порід дерев, обрізну і напівобрізну дошку, а також багато іншого. Наша компанія готова надати Вам будь-які, необхідні для будівництва пиломатеріали, ціни на них одні з найдоступніших у нашому регіоні.


  Зверніть увагу на те, що якість матеріалів залежить від декількох факторів. Один з найбільш важливих - зберігання цих пиломатеріалів. Якісні пиломатеріали і ціни на них повинні бути врегульовані. Багато постачальників завищують на них ціни. Це не вигідно для будівельників.


  Тому перш ніж укладати договір на покупку, потрібно проаналізувати всі пропозиції на ринку продажу і вибрати найвигідніші умови співпраці.


  Оптимальний варіант це пиломатеріали та ціни від виробника. Саме виробник може надати покупцеві найвигідніші ціни. Це відбувається завдяки тому, що виробник пиломатеріалів не несе додаткові витрати. Відсутність посередників між виробником пиломатеріалів і покупцем дає можливість виробникові надавати найвигідніші умови.


  Хороші пиломатеріали, ціни, правильно розроблений проект, сумлінні виконавці - це основні умови швидкого і якісного будівництва.


  Ми надаємо пиломатеріали, ціни на які будуть вигідними для Вашого проекту!


 • Товары и услуги
  - Деревянні двері,
  - Пиломатериалы,
  - Блок-хаус,
  - Вагонка,
  - Пиломатериалы.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Деревообработка / Дереовобрабатывающая промышленность» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір" находится по адресу с.Проліски гіпермаркет "FOZZY", Киев, Україна в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (98) 761-65-01. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://derevjanyj-dvir.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Cклад-магазин пиломатеріалів Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., с.Проліски гіпермаркет "FOZZY", Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір"

QR-код с контактной информацией организации Cклад-магазин пиломатеріалів
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Cклад-магазин пиломатеріалів "Дерев`яний двір", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.