Дахмира-Украина, ООО

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (67) 288-55-85 Дирекция
+380 (44) 498-04-64 — Отдел сбыта
174541.ua.all.biz
Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?
Дахмира-Украина, ООО
+380 (67) 288-55-85
Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж, Киев

Отзывы о Дахмира-Украина, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Дахмира-Украина, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Група Компаній "Дахмира-Україна" готова укомплектувати тваринницькі комплекси устаткуванням провідних західноєвропейських виробників, виконати кваліфікований монтаж і шефмонтаж устаткування, що поставляється, сервіс і постачання запасних частин. Ми беремо на себе зобов'язання з гарантійного і післягарантійного обслуговування поставленого устаткування.

МОЛОЧНО-ТОВАРНІ ФЕРМИ У сьогодення ми співпрацюємо з білоруськими виробниками світлопрозорих штор і световентиляционного коника, а також з провідними західноєвропейськими виробниками устаткування, такими як Beerepoot(навозоудаление, комбискрепера, Німеччина), Huesker(світлопрозорі штори, устаткування мікроклімату, Германію) La Buvette(напувалки, Франція) Gasolec(системи освітлення - Оріон, IPL, Голландія), Stallkamp(насоси, устаткування для станції перекачування гною і гноєсховищ, Германію), Atarfil(плівка для лагун), Huber(спеціальні гумові мати для корів, Германію), Urban(автомати для выпойки телят, Германію), UTS(сепаратори, системи утилізації гною, Германію), NORD(біогазові, когенерационные установки) а також багато що інше.
ПТАХІВНИЦТВО Нині ми співпрацюємо з такими виробниками як Lubing(системи поения, зволоження для птаха, комплектуючі і запчастини до них), VDL Agrotech(системи годування), Agrilight(системи освітлення - Оріон), Dosatron(медикаторы, дозатори), Jansen(клітинне устаткування для утримання птаха), ITB(системи вентиляції), Van Gent(гнізда, системи автоматичного збору яєць), Eurosilos(бункери для зберігання комбикормов-стеклопластик), Elster(теплогенераторы GP- серії, RGA, ERA і запасні частини), Abbi - Products ( теплогенераторы і запасні частини)Silos Morales(шнек, бункери для зберігання комбікормів), запасні частини до устаткування компанії Big Dutchman, Roxell, і багато що інше.

СВИНОКОМПЛЕКСЫ
Нині ми співпрацюємо з такими виробниками устаткування, як Dalteс(системи годування для свинарських підприємств, Дания), Monoflo(системи поения, теплі полики, Німеччина), Agritech(бункери для зберігання корми оцинковані, стеклопластиковые, Італія), Agrilight(системи освітлення - Оріон, Голландія), Dosatron(медикаторы, дозатори, Франція), Stallkamp(насоси, міксери, гноєсховища для утилізації гною, Германію), Ikadan(пластикова і чавунна щілинна пола і перегородки, верстати для свиноматок, іграшки для поросят, Дания), ITB(системи вентиляції, Голландія), Fanсom(вентиляція, Голландія), UTS(сепаратори, системи утилізації гною, Германію), Atarfil(плівка для лагун, Іспанія), Ermaf(теплогенераторы GP- серії, RGA, ERA, Голландія), SKOV(системи мікроклімату, опалювання, зволоження, датчики, сенсори, Дания), а також багато що інше.
У цьому переліку перераховані далеко не усі компанії, з якими ми співпрацюємо, тому у разі, якщо у Вас
Товары и услуги
- Сосковая поилка для свиней,
- Оборудование для животноводства,
- Медикатор,
- Поилка для птицы,
- Бункерная (боксовая) кормушка,
- Кормовой автомат для свиней хопперная кормушка,
- Теплогенератор,
- Регулятор давления серединный,
- Пластиковая решётка,
- Лента помётоудаления.
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 501-45-64
ул. Магнитогорская 1, Киев, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (44) 383-42-12
ул. Вискозная, 17, офис 22, Киев, 02660, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 153-61-99
ул.Петра Григоренко 25В, Киев, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (67) 956-43-53
пр. Победы 106/2, офис 65, Киев, Украина, Киев
Оставьте отзыв первым
+380 (97) 222-19-67
Белая Церковь, Киев, Украина, Киев

Кратко об организации

Организация Дахмира-Украина, ООО из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Сельскохозяйственная техника. Расположена по адресу Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж в Киеве. Связаться с представителем фирмы Дахмира-Украина, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефонам +380 (67) 2885585, +380 (44) 4980464, на сайте 174541.ua.all.biz.