Дахмира-Украина, ООО

Редактировать данные компании Дахмира-Украина, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Дахмира-Украина, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 2885585
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4980464
  -
  Отдел сбыта
 • Сайты
  Официальный сайт Дахмира-Украина, ООО http://174541.ua.all.biz
 • Описание
  Група Компаній "Дахмира-Україна" готова укомплектувати тваринницькі комплекси устаткуванням провідних західноєвропейських виробників, виконати кваліфікований монтаж і шефмонтаж устаткування, що поставляється, сервіс і постачання запасних частин. Ми беремо на себе зобов'язання з гарантійного і післягарантійного обслуговування поставленого устаткування.

  МОЛОЧНО-ТОВАРНІ ФЕРМИ У сьогодення ми співпрацюємо з білоруськими виробниками світлопрозорих штор і световентиляционного коника, а також з провідними західноєвропейськими виробниками устаткування, такими як Beerepoot(навозоудаление, комбискрепера, Німеччина), Huesker(світлопрозорі штори, устаткування мікроклімату, Германію) La Buvette(напувалки, Франція) Gasolec(системи освітлення - Оріон, IPL, Голландія), Stallkamp(насоси, устаткування для станції перекачування гною і гноєсховищ, Германію), Atarfil(плівка для лагун), Huber(спеціальні гумові мати для корів, Германію), Urban(автомати для выпойки телят, Германію), UTS(сепаратори, системи утилізації гною, Германію), NORD(біогазові, когенерационные установки) а також багато що інше.
  ПТАХІВНИЦТВО Нині ми співпрацюємо з такими виробниками як Lubing(системи поения, зволоження для птаха, комплектуючі і запчастини до них), VDL Agrotech(системи годування), Agrilight(системи освітлення - Оріон), Dosatron(медикаторы, дозатори), Jansen(клітинне устаткування для утримання птаха), ITB(системи вентиляції), Van Gent(гнізда, системи автоматичного збору яєць), Eurosilos(бункери для зберігання комбикормов-стеклопластик), Elster(теплогенераторы GP- серії, RGA, ERA і запасні частини), Abbi - Products ( теплогенераторы і запасні частини)Silos Morales(шнек, бункери для зберігання комбікормів), запасні частини до устаткування компанії Big Dutchman, Roxell, і багато що інше.

  СВИНОКОМПЛЕКСЫ
  Нині ми співпрацюємо з такими виробниками устаткування, як Dalteс(системи годування для свинарських підприємств, Дания), Monoflo(системи поения, теплі полики, Німеччина), Agritech(бункери для зберігання корми оцинковані, стеклопластиковые, Італія), Agrilight(системи освітлення - Оріон, Голландія), Dosatron(медикаторы, дозатори, Франція), Stallkamp(насоси, міксери, гноєсховища для утилізації гною, Германію), Ikadan(пластикова і чавунна щілинна пола і перегородки, верстати для свиноматок, іграшки для поросят, Дания), ITB(системи вентиляції, Голландія), Fanсom(вентиляція, Голландія), UTS(сепаратори, системи утилізації гною, Германію), Atarfil(плівка для лагун, Іспанія), Ermaf(теплогенераторы GP- серії, RGA, ERA, Голландія), SKOV(системи мікроклімату, опалювання, зволоження, датчики, сенсори, Дания), а також багато що інше.
  У цьому переліку перераховані далеко не усі компанії, з якими ми співпрацюємо, тому у разі, якщо у Вас
 • Товары и услуги
  - Сосковая поилка для свиней,
  - Оборудование для животноводства,
  - Медикатор,
  - Поилка для птицы,
  - Бункерная (боксовая) кормушка,
  - Кормовой автомат для свиней хопперная кормушка,
  - Теплогенератор,
  - Регулятор давления серединный,
  - Пластиковая решётка,
  - Лента помётоудаления.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Сельскохозяйственная техника / Сельхозтехника и оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Дахмира-Украина, ООО находится по адресу Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (67) 2885585, +380 (44) 4980464. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://174541.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Дахмира-Украина, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04128, ул. Туполева,17ж. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Дахмира-Украина, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Дахмира-Украина, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Дахмира-Украина, ООО

QR-код с контактной информацией организации Дахмира-Украина, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Дахмира-Украина, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.