Дентек,ООО

Редактировать данные компании Дентек,ОООНашли ошибку? Вход для представителя Дентек,ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул Димитрова 16, оф. 8
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2335558,4982851
  -
  Дирекция
  +380 (63) 2335558
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Дентек,ООО http://179720.ua.all.biz
 • Описание
  Про компанію Дентек
  Компанія Дентек була заснована в 2005 році і працює зі світовими виробниками дентальних імплантатів та стоматологічних інструментів. За час свого існування зайняла лідируючі позиції на ринку України в області реалізації їх продукції.
  У світовій імплантології провідні місця займають ізраїльські і американські виробники. Маючи потужну науково-технічну базу для виробництва стоматологічних імплантатів вони досягли найвищої якості своєї продукції. Саме тому Компанія Дентек є ексклюзивним дистриб'ютором на ринку України системи імплантації MIS (Ізраїль) та алмазних борів «Ромідаймонд» (Ізраїль). Також представляє таку високоякісну продукцію як твердосплавні бори компанії «Tri Hawk» (США) і анкерні штифти «Ikadent» (Росія).
  Компанія ставить перед собою мету не лише запропонувати споживачеві кінцевий продукт, але й донести інформацію про новітні розробки виробників стоматологічної продукції дистриб'ютором яких вона є. Здійснюється мета за рахунок організації та проведення компанією навчальних курсів з дентальної імплантології та лекцій (семінарів) для стоматологів-ортопедів, а також постійною участю в профільних стоматологічних виставках і конгресах, які проводяться на території України. Таким чином, кожен стоматолог, що бажає застосовувати у своїй практиці стоматологічну продукцію, запропоновану нашою компанією, може не лише придбати її але й отримати якісне і оперативне обслуговування та професійну підтримку.
 • Товары и услуги
  - Оборудование стоматологическое,
  - Колагенова резорбуюча мембрана,
  - Ортопедичний сет.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Оборудование медицинское / Медицинское оборудование» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Дентек,ООО находится по адресу Украина,Киев,ул Димитрова 16, оф. 8 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 2335558,4982851, +380 (63) 2335558. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://179720.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Дентек,ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул Димитрова 16, оф. 8. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Дентек,ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Дентек,ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Дентек,ООО

QR-код с контактной информацией организации Дентек,ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Дентек,ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.