ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ Управління будівництва та відновлення Государственное предприятие

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (44) 292-13-59
derzhavna-spetsalna-sluzhba-transportu-upravlnnya.uaprom.net
вул. Магнітогорська, буд.5, Киев, Украина Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?

Отзывы о ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ Управління будівництва та відновлення, Государственное предприятие

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ Управління будівництва та відновлення, Государственное предприятие. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Державна спеціальна служба транспорту є спеціалізованим державним органом транспорту призначеним для забезпечення стійкого функціонування транспортної системи. Одним з основних завдань Держспецтрансслужби є будівництво та ремонт нових та підвищення строку експлуатації і пропускної спроможності діючих об’єктів, відбудова транспортних комунікацій порушених у наслідок надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, аварій та катастроф. Служба складається з самостійних мобільних структурних підрозділів (колійних, мостових, механізації) здатних діяти відокремлено в будь-яких природно кліматичних умовах та місцевості в автономному режимі. Основні напрямки нашої діяльності є: — виконання земляних робіт (влаштування насипів земляного полотна, розробка котлованів, розробка траншей під комунікації, перевезення матеріалів та інше); — виконання всіх видів колійних робіт (будівництво та ремонт під’їзних та підкранових колій); — влаштування фундаментів, заглиблення паль та шпунта; — влаштування берегоукріплювальних споруд та виконання робіт з використанням габіонними конструкцій, наведення наплавних мостів та переправ; — проведення вибухових робіт, перевезення вибухонебезпечних матеріалів та виконання робіт з перевірки місцевості на їх наявність; — виконання інших загально будівельних та ремонтно-будівельних робіт. Державна спеціальна служба транспорту має багатий практичний досвід виконання зазначених робіт, кваліфікованих фахівців інженерно-технічних та робітничих спеціальностей, забезпечена відповідними ліцензіями та дозволами державного зразка.

Сподіваємось на плідну та взаємовигідну співпрацю

Контактна інформація: 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, буд.5, Управління будівництва та відновлення тел./факс. 292-13-59 моб. 067-235-65-76 Гречанюк Ігор Миколайович моб. 068-555-21-93 Боднарук Олександр Романович E-mail: ubv@inbox.ru

Год основания:1941
Количество сотрудников:Более 1000 человек
Адрес:Вся украина
Сертификаты соответствия производства:ISO 9000/9001/9004/19011: 2000
Товары и услуги
- Будівництво та ремонт колій.
+380 (44) 361-93-59
Бажана 14 офис 20, Киев, Украина, Киев
+380 (44) 362-86-85
ул. Новоконстантиновская 1, Киев, Украина, Киев
+380 (44) 362-01-42
ул. Электриков 21,Киев,Украина, Киев
+380 (44) 222-91-42
ул. Ревуцкого, 42а, 0 этаж, Киев, Украина, Киев

Кратко об организации

Организация Государственное предприятие ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ Управління будівництва та відновлення из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Услуги в сфере строительства и недвижимости. Фирму можно найти по адресу вул. Магнітогорська, буд.5, Киев, Украина в Киеве. Связаться с контактным лицом фирмы ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ Управління будівництва та відновлення, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт derzhavna-spetsalna-sluzhba-transportu-upravlnnya.uaprom.net, с помощью телефона +380 (44) 2921359.