Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»

Редактировать данные компании Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»Нашли ошибку? Вход для представителя Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. В. Липківського (Урицького), 35, 9 поверх, каб.906-914, Киев, 03035, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 206-21-02
  -
  контактний
  +380 (44) 206-21-07
  -
  експерти
  +380 (44) 206-21-03
  -
  факс
 • Сайты
  Официальный сайт Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики» http://www.ecoanalitika.com/
 • Описание

  Починаючи з 2005 року Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики» веде свою діяльність в управлінській сфері Міністерства екології та природних ресурсів України .


  Метою здійснення діяльності ДП "ЦЕЕА" є наукове, інформаційно-аналітичне та організаційне підтримання Уповноваженого органу управління з реалізації державної політики у галузях поводження з відходами, агрохімікатами і пестицидами, охорони навколишнього природного середовища, лісів, атмосферного повітря, рослинного, тваринного світу, територіальних вод, природних ресурсів, сприяння збереженню природно-заповідного фонду і екологічної мережі, також у сферах раціонального використання надр та їх геологічного вивчення, меліорації земель і розвитку водного господарства.


  ДП "ЦЕЕА" здійснює свою діяльність та надає послуги у галузі охорони навколишнього природного середовища. Значний досвід роботи в даному напрямку та високий рівень професіоналізму фахівців підсилені високим рівнем якості та індивідуальним підходом до клієнтів гарантують якісну співпрацю та звиправдання очікуваних результатів.


  Запрошуємо відвідати наш основний сайт ecoanalitika.com, на якому Ви також зможете отримати велику кількість інформації про Нашу діяльність. Також звертайтесь по номерах телефонів, вказаних у контактних даних, наші спеціалісти завжди готові надати потрібну Вам інформацію про співпрацю з ДП "ЦЕЕА".


 • Товары и услуги
  - Дозвіл на розміщення небезпечних відходів,
  - Дозвіл на викиди забруднюючих речовин.
 • Кратко об организации
  Организация Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики» из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Юридические услуги.
  Фирму можно найти по адресу вул. В. Липківського (Урицького), 35, 9 поверх, каб.906-914, Киев, 03035, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики», чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://www.ecoanalitika.com/, с помощью телефонов +380 (44) 206-21-02, +380 (44) 206-21-07, +380 (44) 206-21-03.
Распечатать Редактировать данные компании Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. В. Липківського (Урицького), 35, 9 поверх, каб.906-914, Киев, 03035, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»

QR-код с контактной информацией организации Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики»
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Державне підприємство «Центр еколого-експертної аналітики», и добавить их в адресную книгу вашего устройства.