ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С", Підприємство з іноземними інвестиціями

Редактировать данные компании Підприємство з іноземними інвестиціями ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ Нашли ошибку? Вход для представителя ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., місто Київ, вул. Ульянових, буд. 7, Киев, 03150, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 047-00-72
  -
  генеральний директор
  +380 (44) 381-16-55
  -
  відділ продаж
 • Сайты
  Официальный сайт ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ http://layt-s.uaprom.net
 • Описание

  Оптовапродажа рибноїпродукції азовського моря


  Риба - це основна і єдина спеціалізація компанії, що дозволяє оперативно відстежувати абсолютно усі тенденції на рибних ринках і постійно розширювати асортимент. Головною метою є надання клієнтам можливості придбання якісного товару за найбільш прийнятною ціною. Ми намагаємося не допускати несвоєчасних постачань морепродуктів, оскільки рахуємо це принципово важливим моментом для наших клієнтів.


  Спеціально для Вашої зручності ми забезпечуємо надійну доставку морепродуктів у Вашому регіоні. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє нам будувати найбільш ефективні схеми довгострокового і взаємовигідного співробітництва. Завдяки постійним партнерам ми досягли сьогоднішнього успіху і сподіваємося його розвивати в майбутньому.


  Ми доставляємо нашу продукцію як великим так і дрібним оптом із складу у Бердянську. Доставка також осуществляетсяв в регіони України. За бажання, Ви можете самостійно забирати продукцію у нас із складу у Бердянську.
  У нас найнижчі ціни в регіоні. З питань постачань продукції і співпраці звертайтеся по тел.:


  +38 096 047 00 72


  +38 044 384 16 55


  Ціни договірні, залежать від сезонності і об'єму закупівлі.

  Количество сотрудников:51-100 чоловік

 • Товары и услуги
  - Бичок свіжоморожений середній.
 • Кратко об организации
  Компания Підприємство з іноземними інвестиціями ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С" из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Сельскохозяйственное производство.
  Организацию можно найти по адресу місто Київ, вул. Ульянових, буд. 7, Киев, 03150, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С" по всем вопросам вы можете на web-странице http://layt-s.uaprom.net, по номерам +380 (96) 047-00-72, +380 (44) 381-16-55.
Распечатать Редактировать данные компании Підприємство з іноземними інвестиціями ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., місто Київ, вул. Ульянових, буд. 7, Киев, 03150, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С", Підприємство з іноземними інвестиціями

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С", Підприємство з іноземними інвестиціями. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С", Підприємство з іноземними інвестиціями

QR-код с контактной информацией организации ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ "ЛАЙТ-С", Підприємство з іноземними інвестиціями, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.