Дункан моторс

Редактировать данные компании Дункан моторсНашли ошибку? Вход для представителя Дункан моторсЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Бориспольская, 26-д
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5947100,5947111,5947122
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Дункан моторс http://73214.ua.all.biz
 • Описание
  Автоцентр «Дункан-моторс» на ринку України перебуває з 2007 року. Основним напрямком діяльності є продаж та забезпечення належного технічного стану автомобілів Toyota, Lexus, Honda, Acura, Nissan, Infinity, Subaru, Suzuki, Mazda, Volkswagen, Mercedes, Mitsubishi, BMW, Opel, Hyundai, відповідно до вимог "Правил дорожнього руху" та нормативних документів, що регламентують вимоги до безпеки транспортних засобів. За час роботи нашими клієнтами стали більше 6000 власників автомобілів. Серед них є такі організації, як:
  Бюро Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я в Україні
  Бориспільська митниця
  Деп. Дер. служби охорони
  Ейвон Косметікс Юкрейн ДП
  РСП "Киевцентраеро"
  Черкасиобленерго ВАТ
  Євро Лізинг ТОВ та ін.
  і в тому числі ВП "Управління справами" ДП Енергоатом
  Сервісний центр ТОВ Дункан має сім підйомників NUSSBAUM для виконання ремонтних та регламентних робіт. Перевірка та регулювання кутів сходження і розвалу коліс виконується на стенді NUSSBAUM який має в базі дані на автомобілі, більшості світових виробників.
  До кожного робочого місця підведене стиснуте повітря, подачу якого забезпечують роторні компресори. Кожний підйомник обладнаний усім необхідним інструментом для виконання будь яких видів робіт не зважаючи уваги на складність.
  Діагностика двигуна та інших електронних систем автомобіля виконується за допомогою комплекту дилерських приборів: TOYOTA / LEXUS, NISSAN / INFINITI, SUBARU, HONDA / ACURA, MAZDA, MITSUBISHI, MERCEDES, AUDI/VOLKSWAGEN.
  Наш автоцентр пропонує також роботи з чистки паливних систем всіх типів без знімання форсунок установкою WYNN`S RCP3, а також чистка паливних форсунок на ультразвуковому стенді ASNU.
  Шиномонтажні і балансувальні роботи виконуються на обладнанні фірми BEISSBARTH. Особливості стенда дозволяють монтувати і демонтувати найскладніші типи коліс без пошкодження диска і кромки покришки.
  Обслуговування автомобільних кондиціонерів здійснюється стендом фірми BOSCH.
  Для контролю кутів нахилу світла (галоген, ксенон) фар автомобілів використовується стенд фірми BOSCH.
  Фарбувально сушильна камера SAIMA Super Prisma, матеріали STANDOX, стенд для відновлення геометрії кузовів СELETTE Vega Max допомагають нам тримати якість рихтувально-фарбувальних робіт на високому рівні.
  Підприємство гарантує відповідність відремонтованих автомобілів вимогам ДСТУ 2322-93 та ДСТУ 3649-97 за умови виконання в процесі експлуатації всіх вимог обслуговування автомобіля передбачених документацією компанії виробника.

  Гарантійний термін експлуатації встановлено:
  - для встановлених запасних частин - згідно з гарантійними зобов'язаннями компанії виробника; (1 рік)
  - для проведення ремонтних робіт згідно ДСТУ 2322-93 ( п.6.3.: з ремонту автомобілів та кузовів - 20 діб, але не більше, як 1500 км пробігу; з ремонту двигунів, коли необхідно змінити базові деталі - 6 місяців, але не більше ніж 10000 км пробігу; щодо виконання фарбувальних робіт - протягом 6 місяців).
 • Товары и услуги
  - Техническое обслуживание автомобиля,
  - Кузовные детали,
  - Автомобили разные,
  - Диагностика технического состояния и отдельных систем автомобиля,
  - Аппаратура газобалонная автомобильная,
  - Автозапчасти.
 • Кратко об организации
  Компания Дункан моторс из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Перевозки грузов воздушным транспортом.
  Располагается по адресу Украина,Киев,ул. Бориспольская, 26-д в Киеве.
  Связаться с представителем компании Дункан моторс по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (44) 5947100,5947111,5947122, на официальном сайте http://73214.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Дункан моторсНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Бориспольская, 26-д. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Дункан моторс

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Дункан моторс. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Дункан моторс

QR-код с контактной информацией организации Дункан моторс
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Дункан моторс, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.