Дзеркало, театр украинской традиции

Редактировать данные компании Дзеркало, театр украинской традицииНашли ошибку? Вход для представителя Дзеркало, театр украинской традицииЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Алма-Атинская,109,оф.201
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5689840
  -
  Дирекция
  +380 (50) 4460864,0965052206
  -
  Отдел сбыта
  +380 (50) 4460864,0963532611
  -
  Отдел маркетинга
 • Сайты
  Официальный сайт Дзеркало, театр украинской традиции http://107233.ua.all.biz
 • Описание

  Театр української традиції „Дзеркало” розпочав свій творчий шлях на початку 80-х років як театральний гурт київського андеграунду у підвалах будинку на Татарці, де брати Володимир і Віталій Петранюки згуртували навколо себе робітничу молодь, яка прагнула мовою театрального мистецтва долати атмосферу задухи, що панувала в тоталітарній країні. У 1989 році головним управлінням культури міста Києва було прийнято рішення про створення професійних театрів-студій, серед яких був і Театр-студія «Дзеркало», який отримав державний статус. Театр мав експериментальний характер і ставив поетичні вистави, а пізніше перетворився у театр вулиць і майданів. Жартівлива музична програма „Було та загуло” перетворилася у велику виставу, без якої не обходилося жодне свято на Київщині.
  Театр „Дзеркало” грав свої вистави у Лондоні і Новосибірську, Шербурзі і Парижі, Варшаві і Кракові. Дванадцять років театр жив і творив на землі польській, пропагуючи українську культуру. За цей час актори співпрацювали з видатними митцями, такими як: Єжи Гофман у фільмі „Вогнем і мечем”, Казимиром Куцем у фільмі „Слава і хвала”, Мартою Мешарос у фільмі „Доньки щастя”. Про „Дзеркало” знято три фільми на польському телебаченні, а п’ять касет і п’ять компакт-дисків – це творчий доробок акторів театру „Дзеркало”.
  2004 року театр повернувся до Києва, де сконцентрував сили на новому напрямі – відродженні духовного спадку рідного народу, втіленні етнічних та фольклорних образів у музично-драматичних виставах і з першого січня 2006 року розпочав здобувати розголос як театр української традиції „Дзеркало”.

  Театр української традиції „Дзеркало” є єдиним українським драматичним театром на лівому березі Дніпра міста Києва і за чотири сезони сформував коло своїх глядачів з мешканців Дніпровського, Деснянського і Дарницького районів. Головним контингентом театру „Дзеркало” є молодь. У зв’язку з цим театр і формує свою репертуарну політику, адресуючи свої вистави молоді і юнацтву. Головним завданням своєї творчості колектив театру вбачає у тому, щоб популяризувати найкращі зразки української класики і сучасної національної літератури і драматургії серед студентів і школярів.


 • Товары и услуги
  - Коллектив театра Дзеркало.,
  - Спектакль „Гдє Ви сохнитє белье" или "У Киеве на Подоле".,
  - Спектакль Заморочене весілля,
  - Корпоративные вечеринки.,
  - Принцесса Рися или сказка о королевских часах..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Студии дизайна интерьеров / Дизайн интерьеров» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Дзеркало, театр украинской традиции находится по адресу Украина,Киев,ул.Алма-Атинская,109,оф.201 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 5689840, +380 (50) 4460864,0965052206, +380 (50) 4460864,0963532611. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://107233.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Дзеркало, театр украинской традицииНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Алма-Атинская,109,оф.201. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Дзеркало, театр украинской традиции

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Дзеркало, театр украинской традиции. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Дзеркало, театр украинской традиции

QR-код с контактной информацией организации Дзеркало, театр украинской традиции
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Дзеркало, театр украинской традиции, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.