Энергия НВЦ, ООО

Редактировать данные компании Энергия НВЦ, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Энергия НВЦ, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Лютеранська, 30
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2539904
  -
  Дирекция
  +380 (44) 2538288
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Энергия НВЦ, ООО http://59396.ua.all.biz
 • Описание

  Препарати "Клепс"® розроблено в Інституті молекулярної біології і генетики НАН України за сприяння Міжнародного центру наукової культури-Всесвітня лабораторія, і перший з них зареєстровано Науково-виробничим центром "Енергія". ( посвідчення про державну реєстрацію № 00541, серія А від 05.07.2001).

  Що таке "Клепс" ®? Це серія мікробіологічних препаратів, розроблених на основі запатентованої технології, які пропонуються для поліпшення продуктивності сільськогосподарських рослин на збіднених грунтах та відновлення їхньої родючості. Перший з них, офіційно визнаний препарат КЛЕПС®, застосовується для передпосівної обробки насіння широкого кола рослин, а також для обприскування вегетативної поверхні рослин та обробки розсади овочевих.

  Полягає в тому, що тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність забезпечуються здатністю їх локалізуватися у тканинах широкого кола рослин і, таким чином, виживати протягом вегетаційного періоду рослиниі. Препарат випускається у вигляді суспензії, до складу якої входять активні клітини бактерій, а також цеоліт, що доповнює його цінними мікроелементами.

  Тісний контакт бактерій з рослиною та їхня конкурентна спроможність, які забезпечуються здатністю розвиватися у тканинах рослини-господаря і виживати протягом вегетаційного періоду.
  * Бактерії препарату мають комплекс корисних для рослини властивостей (азотфіксація, поліпшення мінерального живлення рослин).
  * Норма використання препаратів значно менша у порівнянні з іншими відомими аналогами через високу активність бактерій та їхній високий титр у препаратах.


 • Товары и услуги
  - Удобрения микробиологические для растений КЛЕПС.
 • Кратко об организации
  Фирма Энергия НВЦ, ООО из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Сельскохозяйственное производство.
  Находится по адресу Украина,Киев,вул. Лютеранська, 30 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации Энергия НВЦ, ООО по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://59396.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (44) 2539904, +380 (44) 2538288.
Распечатать Редактировать данные компании Энергия НВЦ, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Лютеранська, 30. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Энергия НВЦ, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Энергия НВЦ, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Энергия НВЦ, ООО

QR-код с контактной информацией организации Энергия НВЦ, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Энергия НВЦ, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.