Европейская Бизнес Ассоциация

Редактировать данные компании Европейская Бизнес АссоциацияНашли ошибку? Вход для представителя Европейская Бизнес АссоциацияЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04070, 1-й поверх, Андріївський узвіз, 1A
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4960601,4960602
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Европейская Бизнес Ассоциация http://106890.ua.all.biz
 • Описание
  Європейська Бізнес Асоціація – найбільша організація для іноземного бізнесу в Україні
  Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією.
  Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує більше 800 європейських, українських та міжнародних компаній, пропонуючи їм:
  * Колективний захист інтересів у центральних та місцевих органах державного управління України, в іноземних та міжнародних організаціях;
  * Можливість брати участь у процесі прийняття рішень на рівні Європейського Союзу через тісні робочі стосунки з Європейською Комісією та посольствами країн Європейського Союзу у Києві;
  * Регулярну інформаційну підтримку щодо процесів, які впливають на ведення бізнесу в Україні, а також семінари та презентації;
  * Розважальні та соціальні заходи, що надають можливість представникам європейської бізнес спільноти зустрічатися неформально та сприяти розвитку бізнесу.
  * Інші послуги, серед яких також: Дисконтна система, що надає членам ЄБА знижки на послуги та товари, які користуються великим попитом.
  Європейська Бізнес Асоціація діє як незалежна установа, що звітує перед своїми членами.
  Як неприбуткове об'єднання юридичних осіб, Європейська Бізнес Асоціація бачить свою ключову місію у представництві інтересів європейських та вітчизняних інвесторів в Україні. Кроки, спрямовані на поліпшення інвестиційного клімату є основною справою Асоціації з моменту її заснування.
 • Товары и услуги
  - Представление интересов за рубежом-Европейская Бизнес Ассоциация.
 • Кратко об организации
  Организация Европейская Бизнес Ассоциация из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Торговые предприятия.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Киев,04070, 1-й поверх, Андріївський узвіз, 1A в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы Европейская Бизнес Ассоциация, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://106890.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (44) 4960601,4960602.
Распечатать Редактировать данные компании Европейская Бизнес АссоциацияНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04070, 1-й поверх, Андріївський узвіз, 1A. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Европейская Бизнес Ассоциация

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Европейская Бизнес Ассоциация. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Европейская Бизнес Ассоциация

QR-код с контактной информацией организации Европейская Бизнес Ассоциация
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Европейская Бизнес Ассоциация, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.