ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності

Редактировать данные компании Суб'єкт підприємницької діяльності ФОП Палій О.Є.Нашли ошибку? Вход для представителя ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльностіЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., м.Харківська, вул.Декабристів 3, 4-поверх, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (96) 155-86-99
 • Сайты
  Официальный сайт ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності http://massazh-studio.kiev.ua/
 • Описание

  Студія Масажу Олександра Палія - це результат багаторічного досвіду роботи у сфері надання послуг з покращення якості життя та фізичного комфорту людини. Це невпинний пошук та впровадження в роботу найновіших технологій по роботі з тілом людини, які даватимуть глибинний, багаторівневий оздоровчий ефект. Це сукупність масажних, остеопатичних, психодинамічних та авторських технологій, які були зібрані та адаптовані впродовж багатьох років для досконалої роботи з людським тілом. Це професійна, якісна, самовіддана праця у приємній, затишній, доброзичливій обстановці. Це завжди робота на результат, а результат - це Здоров'я!
  Завжди Ваш, Олександр Палій.

  Год основания:2013
  Адрес:м. Київ, вул.Декабристів 3, 4-й поверх.

 • Товары и услуги
  - Общий массаж тела (1час\30мин) \ загальний масаж.
 • Кратко об организации
  Компания Суб'єкт підприємницької діяльності ФОП Палій О.Є. из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Медицинские консультации.
  Располагается по адресу м.Харківська, вул.Декабристів 3, 4-поверх, Киев, Україна в Киеве.
  Связаться с представителем компании ФОП Палій О.Є. по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (96) 155-86-99, на официальном сайте http://massazh-studio.kiev.ua/.
Распечатать Редактировать данные компании Суб'єкт підприємницької діяльності ФОП Палій О.Є.Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., м.Харківська, вул.Декабристів 3, 4-поверх, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності

QR-код с контактной информацией организации ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ФОП Палій О.Є., Суб'єкт підприємницької діяльності, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.