Компания GEFEST LLC

Производство современных сушильных камер и комплексов для сушки древесины высокого качества.
+380 (97) 069-70-70 Телефон/Факс
http://www.sushilka.kiev.ua
пр. Победы, 67 Киевская область, Киев г., Украина, 03062
Открыто до 19:00 Закроется через 3 часа 14 минут
Понедельник-суббота – 9:00-19:00
Воскресенье – 10:00-18:00
Ошибка в описании?
LLC Компания GEFEST
+380 (97) 069-70-70
пр. Победы, 67, Киев, 03062

Фотогалерея

Добавить фото

Отзывы о Компания GEFEST, LLC

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Компания GEFEST, LLC. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Об этой компании ещё никто не написал отзыв
Написать отзыв
О компании
Проектування та виробництво сучасних енергозберігаючих сушильних камер для високоякісного та високоекономічного сушіння деревини.
Широкий асортимент високоефективних сушильних камер для різних потреб та в різній ціновій категорії.
Є НОВІ СЕРІЇ сушильного обладнання!
Разом з камерами, надаємо особливі технології якісного сушіння деревини, недоступні камерам інших виробників, здійснюємо повну технологічну підтримку наших замовників та навчаємо персонал роботі з камерами — Вам не доведеться, через свої помилки, втрачати власні гроші!
Ви також можете замовити консультації з виїздом на підприємство для детального вивчення проблематики та найкращого рішення.
GEFEST LLC — Індивідуальні проекти та найкращі технічні рішення для Вашого прибутку!
Товары и услуги
Проектування та виробництво сучасних сушильних камер високого класу енергоефективності (стаціонарних та мобільних) для високоякісного та високоекономічного сушіння деревини в «м'яких режимах».

GEFEST DKA+ — серія сушильних камер з рекордно низьким рівнем споживання енергії в процесі сушки деревини. В даній комплектації встановлена система рекуперації теплової енергії GEFEST RHE. Камери серії DKA+ відносяться до категорії енергоефективності «А+» та мають короткі терміни окупності (PP) та високий відсоток прибутковості інвестиції (ROI) завдяки мінімальним витратам на дорогі енергоресурси та високій якості сушіння деревини.

GEFEST DKA — серія високоекономічних сушильних камер, які за рівнем споживання енергії відносяться до категорії «А». Мають короткі терміни окупності (PP) та високий відсоток прибутковості інвестиції (ROI) завдяки малим витратам на дорогі енергоресурси та високій якості сушіння деревини. Для камер серії DKA можливе опціональне встановлення систем рекуперації GEFEST RHE одразу при виготовлені, або в подальшому, під час експлуатації.

GEFEST DKB — бюджетна серія економних сушильних камер, які за рівнем споживання енергії відносяться до категорії «В». При проектуванні та виготовленні враховується можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення витрат енергоресурсів.

GEFEST DKT — серія промислових сушильних камер, яка спеціально призначена для швидкої та якісної, але економічної сушки деревини. Зручні камери для економної та ефективної роботи на експорт, або з потоковою підготовкою пиломатеріалів для подальшого продажу. Камери GEFEST DKT мають низьку вартість. Передбачена можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення енергоспоживання.

GEFEST MDM — нова серія сушильного обладнання від GEFEST - портативні сушильні модулі малих розмірів (5-20м3) з мінімальним споживанням енергії. Можуть легко транспортуватися до важкодоступних місць та працювати від енергомереж з низьким лімітом потужності.

GEFEST RHE — система рекуперації теплової енергії, розроблена інженерним центром компанії GEFEST спеціально для роботи з сушильними камерами. Система дає зменшення витрат енергії в 2 рази. Входить до базової комплектації камер серії GEFEST DKA+, доступна для встановлення на інші серії. Може бути адаптована для роботи з іншими камерами чи комплексами.

Сушильні камери GEFEST забезпечують:
+ бездефектне сушіння пиломатеріалу при повному збереженні природних фізико-механічних властивостей деревини, в тому числі міцності та кольору;
+ споживання теплової та електричної енергії в 3 рази менше споживання енергії аналогічними камерами європейських виробників;
+ дійсно «м’який режим» сушки, без застосування вологотеплообробки (зволоження/пропарювання);
+ високоякісне сушіння пиломатеріалу спеціального призначення:
- ламель твердих порід товщиною 4?12мм;
- дубовий брус 250х250мм;
- оциліндрована колода;
- дрова та інше.

Повна комплектація сушильним обладнанням існуючих приміщень.
Системи рекуперації теплової енергії GEFEST RHE для сушильних камер (зменшують енерговитрати сушильних камер в понад 2 рази).
Спеціальні енергозберігаючі конструкції корпусів сушильних камер з повною тепловою розв’язкою, без містків холоду.
Ідеально збалансована теплотехнічна система сушильних камер.
Висококласне програмно-апаратне забезпечення режимів кондиціювання.
Система управління технологічним процесом сушіння для непідготовленого персоналу.

Окрім цього виготовляємо:
+ сушильні камери для термомодифікації деревини;
+ фарбувально-сушильні та фарбувальні камери;
+ кліматичні камери;
+ пропарювальні камери;
+ автономні системи енергозабезпечення;
+ системи активного утеплення будівель;
+ інше нестандартне технологічне обладнання.

GEFEST LLC — Індивідуальні проекти та найкращі технічні рішення для будь-яких потреб!

Попередні деталі замовлення обговорюються за телефоном (+38097) 069-70-70.

E-mail: gefest@sushilka.kiev.ua
http://www.sushilka.kiev.ua
+380 (97) 325-19-89
ул. Вышгородская,15, Киев, Украина, Киев
+380 (44) 331-71-14
ул. Ежена Потье, 12, Киев, 03036, Украина, Киев
+380 (44) 362-11-15
Киево-Святошинский р-н, г. Вишневое, ул. Киевская, 29, Киев, 08132, Украина, Киев
+380 (44) 224-50-19
Константиновская, 68, Киев, 04080, Украина, Киев
+380 (800) 509898
Украина,Киев,03115, ул. Хмельницкая, д. 10, офис 8Р, Киев
+380 (44) 451-50-53
ул. М. Расковой, 23, оф. 502, Киев, Украина, Киев

Кратко об организации

Компания LLC Компания GEFEST из Киева предлагает клиентам товары и услуги в 7 сферах, в том числе Промышленное оборудование, Деревообработка, Оборудование для мебельной промышленности. Располагается по адресу пр. Победы, 67 в Киеве. Связаться с представителем компании Компания GEFEST по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (97) 0697070, на официальном сайте http://www.sushilka.kiev.ua, по электронной почте gefest@sushilka.kiev.ua.