GEFEST LLC

Производство современных сушильных камер и комплексов для сушки древесины высокого качества.
+380 (44) 532-62-54 Телефон/Факс
http://www.sushilka.kiev.ua
пр. Перемоги, 67 Киевская область, Киев г., Украина, 03062
Закрыто до 9:00 Откроется через 10 часов 46 минут
Понедельник-суббота – 9:00-19:00
Воскресенье – 10:00-18:00
Ошибка в описании?
LLC GEFEST
+380 (44) 532-62-54
пр. Перемоги, 67, Киев, 03062

Фотогалерея

Добавить фото

Отзывы о GEFEST, LLC

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании GEFEST, LLC. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Об этой компании ещё никто не написал отзыв
Написать отзыв
О компании
Проектування та виробництво сучасних енергозберігаючих сушильних камер для високоякісного та високоекономічного сушіння деревини.
Широкий асортимент високоефективних сушильних камер для різних потреб та в різній ціновій категорії.
Є НОВІ СЕРІЇ сушильного обладнання!
Разом з камерами, надаємо особливі технології якісного сушіння деревини, недоступні камерам інших виробників, здійснюємо повну технологічну підтримку наших замовників та навчаємо персонал роботі з камерами — Вам не доведеться, через свої помилки, втрачати власні гроші!
Ви також можете замовити консультації з виїздом на підприємство для детального вивчення проблематики та найкращого рішення.
GEFEST LLC — Індивідуальні проекти та найкращі технічні рішення для Вашого прибутку!
Товары и услуги
Проектування та виробництво сучасних сушильних камер високого класу енергоефективності (стаціонарних та мобільних) для високоякісного та високоекономічного сушіння деревини в «м'яких режимах».

GEFEST DKA+ — серія сушильних камер з рекордно низьким рівнем споживання енергії в процесі сушки деревини. В даній комплектації встановлена система рекуперації теплової енергії GEFEST RHE. Камери серії DKA+ відносяться до категорії енергоефективності «А+» та мають короткі терміни окупності (PP) та високий відсоток прибутковості інвестиції (ROI) завдяки мінімальним витратам на дорогі енергоресурси та високій якості сушіння деревини.

GEFEST DKA — серія високоекономічних сушильних камер, які за рівнем споживання енергії відносяться до категорії «А». Мають короткі терміни окупності (PP) та високий відсоток прибутковості інвестиції (ROI) завдяки малим витратам на дорогі енергоресурси та високій якості сушіння деревини. Для камер серії DKA можливе опціональне встановлення систем рекуперації GEFEST RHE одразу при виготовлені, або в подальшому, під час експлуатації.

GEFEST DKB — бюджетна серія економних сушильних камер, які за рівнем споживання енергії відносяться до категорії «В». При проектуванні та виготовленні враховується можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення витрат енергоресурсів.

GEFEST DKT — серія промислових сушильних камер, яка спеціально призначена для швидкої та якісної, але економічної сушки деревини. Зручні камери для економної та ефективної роботи на експорт, або з потоковою підготовкою пиломатеріалів для подальшого продажу. Камери GEFEST DKT мають низьку вартість. Передбачена можливість подальшої модернізації для додаткового зменшення енергоспоживання.

GEFEST MDM — нова серія сушильного обладнання від GEFEST - портативні сушильні модулі малих розмірів (5-20м3) з мінімальним споживанням енергії. Можуть легко транспортуватися до важкодоступних місць та працювати від енергомереж з низьким лімітом потужності.

GEFEST RHE — система рекуперації теплової енергії, розроблена інженерним центром компанії GEFEST спеціально для роботи з сушильними камерами. Система дає зменшення витрат енергії в 2 рази. Входить до базової комплектації камер серії GEFEST DKA+, доступна для встановлення на інші серії. Може бути адаптована для роботи з іншими камерами чи комплексами.

Сушильні камери GEFEST забезпечують:
+ бездефектне сушіння пиломатеріалу при повному збереженні природних фізико-механічних властивостей деревини, в тому числі міцності та кольору;
+ споживання теплової та електричної енергії в 3 рази менше споживання енергії аналогічними камерами європейських виробників;
+ дійсно «м’який режим» сушки, без застосування вологотеплообробки (зволоження/пропарювання);
+ високоякісне сушіння пиломатеріалу спеціального призначення:
- ламель твердих порід товщиною 4?12мм;
- дубовий брус 250х250мм;
- оциліндрована колода;
- дрова та інше.

Повна комплектація сушильним обладнанням існуючих приміщень.
Системи рекуперації теплової енергії GEFEST RHE для сушильних камер (зменшують енерговитрати сушильних камер в понад 2 рази).
Спеціальні енергозберігаючі конструкції корпусів сушильних камер з повною тепловою розв’язкою, без містків холоду.
Ідеально збалансована теплотехнічна система сушильних камер.
Висококласне програмно-апаратне забезпечення режимів кондиціювання.
Система управління технологічним процесом сушіння для непідготовленого персоналу.

Окрім цього виготовляємо:
+ сушильні камери для термомодифікації деревини;
+ фарбувально-сушильні та фарбувальні камери;
+ кліматичні камери;
+ пропарювальні камери;
+ автономні системи енергозабезпечення;
+ системи активного утеплення будівель;
+ інше нестандартне технологічне обладнання.

GEFEST LLC — Індивідуальні проекти та найкращі технічні рішення для будь-яких потреб!

Попередні деталі замовлення обговорюються за телефоном (+38044) 532-62-54.

E-mail: gefest@sushilka.kiev.ua
http://www.sushilka.kiev.ua
+380 (95) 930-70-00
ул. Ак. Курчатова, 5, офис 7, Киев, Украина, Киев
Павел Малкин: Спсибо Белла Италия…. Очень приятно с вами работать…заказ принимается быстро, тоже касается и доставки товара…. Успехоа Вам, и процветания…
+380 (44) 587-58-95
ул. Бориспольская, 9, Киев, Украина, Киев
Buy Time,: Замечательная компания,очень быстрый выход на связь, постоянно держали нас в курсе продвижения заказа. Заказывали пористую резину, остались очень довольны. Наши лучшие рекомендации. Цена, наличие и описание товара (услуги) были указаны правильно? Да Заказ был выполнен (доставлен) в оговоренные сроки? Да
+380 (44) 201-04-10
ул. Патриса Лумумбы 4/6А, офис 610, Киев, 01042, Украина, Киев
Света: Работают быстро и качественно! Мне все понравилось!!!!! Спасибо, девочкам!
+380 (44) 507-23-46
ул. Юрковская, 34а, офис 28, Киев, 04080, Украина, Киев
Пользователь скрыл свои данные: Я заказывал партию фильтров на производство 17.04.2013. Качество хорошее, сработали в сроки, отдельная благодарность менеджеру Ольге за понимание) Как быстро с вами связались после заказа/сообщения? В течение 2 часов Заказ был выполнен (доставлен) в оговоренные сроки? Да
+380 (96) 970-62-13
ул. Оросительная, 2, Киев, 02099, Украина, Киев
Щербак В.В.: Компания ООО "Альфа-СПК" ответила очень оперативно, на запрос по оборудованию для восстановлению автомобильных шин. Информацию предоставили полную. Очень приятно работать с такой компанией. Как быстро с вами связались после заказа/сообщения? В течение дня Цена, наличие и описание товара (услуги) были указаны правильно? Да Заказ был выполнен (доставлен) в оговоренные сроки? Да
+380 (44) 227-54-90
ул. Саперно-слободская,10, Киев, Украина, Киев
Артем: Заказывал в данном магазине стойку для дрели. Перезвонили, сказали что в единственном числе, последняя. Стараюсь последнее не брать, но больше этой стойки нигде не нашел, поэтому решил заказать. Ожидал худшего. Но стойка пришла совершенно новая в фабричной упаковке, что было очень большим сюрпризом. Сама коробка была помещена еще в большую коробку с пенопластом, чтобы не повредить. Очень вежливая девушка-менеджер. Качество обслуживания на высоте. Плюсы: Качество обслуживания и товара

Кратко об организации

Компания LLC GEFEST из Киева предлагает клиентам товары и услуги в 7 сферах, в том числе Промышленное оборудование, Деревообработка, Оборудование для мебельной промышленности. Располагается по адресу пр. Перемоги, 67 в Киеве. Связаться с представителем компании GEFEST по всем вопросам вы можете при помощи телефона +380 (44) 5326254, на официальном сайте http://www.sushilka.kiev.ua, по электронной почте gefest@sushilka.kiev.ua.