Група компаній "Абсолют Інжиніринг", Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Група компаній Нашли ошибку? Вход для представителя Група компаній Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Каунаська 13, корпус Б, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 296-30-60
  -
  Головний офіс
  +380 (342) 54-34-25
  -
  Івано-Франківське представництво
  +380 (67) 505-09-50
  +380 (67) 675-58-89
  +380 (44) 573-24-77
 • Сайты
  Официальный сайт Група компаній http://www.aiw.com.ua
 • E-mail
 • Описание


  Група компаній "Абсолют Інжиніринг" пропонує широкий спектр комплексних послуг по проектуванню, виготовленню, монтажу, наладці та сервісному обслуговуванню систем вентиляції і кондиціювання повітря, повітряне опалення та димовидалення, теплопостачання, радіаторне опалення.


  Група компаній «Абсолют Інжиніринг», що складається з трьох товариств «Абсолют Інжиніринг Центр» м.Київ, «Абсолют Інжиніринг Захід «Івано-Франківська обл. с.Вікторів, та «Абсолют Інжиніринг Вест» м.Івано-Франківськ, є одним з лідерів на Українському ринку у наданні послуг у сфері інжинірингу. Ми пропонуємо свої послуги по всій території України,від Луганська до Закарпаття. На даний час, наш послужний список нараховує більше сотні закінчених і десятки об'єктів на стадії будівництва.


  Потенціал компанії складають висококваліфіковані фахівці зі значним досвідом роботи, які допоможуть розробити та втілити найефективнішу систему для створення оптимального внутрішнього мікроклімату в спорудах різного призначення.



  Наявність власної виробничої бази з сучасним обладнанням дозволяє якісно та своєчасно виконувати замовлення будь якої складності, включаючи комплекс робіт від консультації при проектуванні до введення в експлуатацію з наступним гарантійним і сервісним обслуговуванням.

  Год основания:2007
  Количество сотрудников:51-100 чоловік
  Годовые продажи:1 млн. - 5 млн. USD

 • Товары и услуги
  - Енергозберігаюча вентиляція (рекуператор),
  - Повітряне опалення,
  - Повітряне опалення від каміна,
  - Воздушное отопление,
  - Системи кондиціонування і створення мікроклімату:,
  - Системы вентиляции,
  - Кондиционирование.
 • Кратко об организации
  Компания Товариство з обмеженою відповідальністю Група компаній "Абсолют Інжиніринг" из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Техническое обслуживание спецтехники.
  Организацию можно найти по адресу вул. Каунаська 13, корпус Б, Киев, Україна в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Група компаній "Абсолют Інжиніринг" по всем вопросам вы можете с помощью телефонов +380 (44) 296-30-60, +380 (342) 54-34-25, +380 (67) 505-09-50, +380 (67) 675-58-89, +380 (44) 573-24-77, по почте absolutwest@ukr.net, через сайт http://www.aiw.com.ua.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Група компаній Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Каунаська 13, корпус Б, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Група компаній "Абсолют Інжиніринг", Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Група компаній "Абсолют Інжиніринг", Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Група компаній "Абсолют Інжиніринг", Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации Група компаній
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Група компаній "Абсолют Інжиніринг", Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.