ITT

Редактировать данные компании ITTНашли ошибку? Вход для представителя ITTЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Физкультуры 30, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 246-68-41
 • Сайты
  Официальный сайт ITT http://itt-cs1090569.uaprom.net
 • Описание

  Фонд ІТТ-Нерухомість був створений у 2007 році як корпоративний інвестиційний фонд, що спеціалізується на інвестування у дохідну нерухомість. Об’єктивно ж напрямок нерухомості існував як департамент в межах ІТТ-Інвест уже не перший рік, завоювавши повагу клієнтів та гравців ринку. Тому команда керівників ІТТ-Нерухомість – це професіонали із великим досвідом роботи в даній сфері, що поєднують міжнародний підхід до структурування угод та ведення проектів і глибокі знання місцевого ринку. Портфель, створений фондом, станом на 2011 рік, попри кризові явища, що, в першу чергу, вплинули на ринок нерухомості та девелопмента, дозволяє примножувати капітал акціонерів та клієнтів фонду і забезпечує міцну основу його інвестиційного успіху.
  Структура ІТТ-Нерухомість дозволяє забезпечити комплексний підхід до обслуговування клієнтів: до Ваших послуг напрямок проектування та дизайну (власне архітектурне бюро Архітекта), будівництво і генпідряд (БМП), і власне напрямок девелопменту та інвестування. Ми надаємо повний спектр послуг з інвестування, брокериджу, девелопменту та управління об’єктами/проектами комерційної нерухомості. В управлінні компанії знаходиться понад 60000 кв.м комерційної нерухомості, у 2008-2010 рр. збудовано та введено в експлуатацію понад 30000 кв.м комерційної нерухомості, на стадії проектування та погодження знаходиться понад 250000 кв.м.
  Ми радо відповімо на всі Ваші запитання та запропонуємо рішення, враховуючи Ваші індивідуальні потреби та
  вимоги, та забезпечимо максимальне повернення на Ваші інвестиції, мінімізуючи можливі ризики!


 • Товары и услуги
  - Аренда Холодильных складов.
 • Кратко об организации
  Фирма ITT из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Агентства недвижимости.
  Находится по адресу Физкультуры 30, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации ITT по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт http://itt-cs1090569.uaprom.net, с помощью телефона +380 (44) 246-68-41.
Распечатать Редактировать данные компании ITTНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Физкультуры 30, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ITT

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ITT. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ITT

QR-код с контактной информацией организации ITT
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ITT, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.