Керамбуд Киев, ЧП

Редактировать данные компании Керамбуд Киев, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Керамбуд Киев, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,Провулок Приладний, 10
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (67) 4933112,0668045691,0444242484
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Керамбуд Киев, ЧП http://131492.ua.all.biz
 • Описание

  Фірма ПП «Вест-МІМ» працює на ринку України з липня 2000р., під торговою маркою «КЕРАМБУД» .В західному регіоні під цією торговою маркою працює мережа магазинів, також є представництво у Києві. «КЕРАМБУД» представляє широкий спектр керамічної плитки, сантехніки та будівельних матеріалів. Чотири великі виставкові зали магазину, загальною площею 2000 м.кв., дозволяють представити найширший вибір керамічної плитки та сантехніки вітчизняних та імпортних виробників. Склади, загальною площею 10 000 м. кв., знаходяться на території поруч з магазином, та забезпечують наявність і зручність отримання придбаного товару. Для будівельних організацій та регіональних дилерів працює відділ оптових продаж. Фірма є дилером у Західному регіоні відомих виробників сантехніки, таких як: «RAVAK» (Чехія), «COLOMBO»(Україна); плитки: «Peronda», «Plaza» , " Aparici" (Іспанія), «Zeus Ceramica», «Нота-кераміка», «InterCerama» (Україна); будівельних сумішей "Мапей"(Італія), також є дистриб'ютором фабрики «АТЕМ» (Україна) та представником інших всесвітньо відомих виробників. Крім того, у Керамбуді є можливість замовлення ексклюзивного товару за каталогами, що дозволяє задовольнити найвибагливіші смаки клієнтів. З часу заснування ТМ «КЕРАМБУД» пропонує тільки якісну продукцію, як економ-класу, так і елітних серій. В магазині представлений широкий вибір керамічної плитки, керамограніту та клінкеру близько 50 заводів-виробників України, Іспанії, Італії, Німеччини, Білорусії та інших країн. Для облаштування санвузла у КЕРАМБУДІ є все - ванни, різноманітні меблі для ванних кімнат та аксесуари, умивальники, компакти та біде, змішувачі та гідромасажні системи, душові кабіни і парові бокси. Також КЕРАМБУД пропонує ламінат , пластикову вагонку, підвісні стелі, міжкімнатні двері, будівельні суміші і багато інших необхідних у ремонті будівельних матеріалів. «Керамбуд» завжди працює тільки для Вас, і для задоволення найвибагливішого смаку кожного з Вас..


 • Товары и услуги
  - плитка CERAMICA GOMEZ,
  - Плитка PORCELANITE DOS,
  - Мозаичная плитка MOSAIKER,
  - Плитка ABSOLUT KERAMIKA,
  - Керамическая плитка MONOPOLE,
  - Плитка керамическая MAPISA,
  - Плитка NOVOGRES,
  - Плитка CERACASA,
  - Керамическая плитка MIJARES.
 • Кратко об организации
  Компания Керамбуд Киев, ЧП из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Магазины строительных материалов.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,Провулок Приладний, 10 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Керамбуд Киев, ЧП по всем вопросам вы можете через сайт http://131492.ua.all.biz, с помощью телефона +380 (67) 4933112,0668045691,0444242484.
Распечатать Редактировать данные компании Керамбуд Киев, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,Провулок Приладний, 10. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Керамбуд Киев, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Керамбуд Киев, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Керамбуд Киев, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Керамбуд Киев, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Керамбуд Киев, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.