Хекс, ООО (HEX)

Редактировать данные компании Хекс, ООО (HEX)Нашли ошибку? Вход для представителя Хекс, ООО (HEX)Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01030, вул. Б. Хмельницького,16-22, оф. 603-Б
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 3831187,5780079
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Хекс, ООО (HEX) http://128627.ua.all.biz
 • Описание
  Рекрутингова компанія HEX | Human EXperts спеціалізується на пошуку фахівців за напрямками «інформаційні технології» та «телекомунікації».
  Ми добре розуміємось на особливостях ІТ бізнесу та специфіці ринку праці в цій сфері, що в поєднанні з класичними підходами до підбору персоналу гарантує високий рівень підготовки кандидатів.
  Профільна спеціалізація, широке коло зв’язків у сферах ІТ і телекомунікацій, наявність постійно оновлюваної бази резюме та налагоджене співробітництво з незалежними експертами дозволяють нам здійснювати підбір персоналу професійно та оперативно.
  Ми працюємо по всій Україні, СНД та країнах Східної Європи, а розташовані в самому серці Києва. З нами зручно працювати як у віддаленому режимі, так і безпосередньо в нашому затишному офісі.
  Для кандидатів послуги безкоштовні. Ми пропонуємо тільки актуальні вакансії в кращих українських та зарубіжних компаніях. Додатково – захист трудових прав, допомога при переїзді до столиці, профорієнтація, фахове тестування, підготовка до співбесіди…
  Партнерство з HEX | Human EXperts – це конфіденційність, прозорі умови роботи, опрацьована ринком система гарантування, гнучка система оплати та широкий спектр додаткових послуг.
 • Товары и услуги
  - Поиск специалистов в сфере информационных технологий и телекоммуникаций.
 • Кратко об организации
  Организация Хекс, ООО (HEX) из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Кадровые агентства.
  Расположена по адресу Украина,Киев,01030, вул. Б. Хмельницького,16-22, оф. 603-Б в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы Хекс, ООО (HEX), чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (44) 3831187,5780079, на официальном сайте http://128627.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Хекс, ООО (HEX)Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01030, вул. Б. Хмельницького,16-22, оф. 603-Б. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Хекс, ООО (HEX)

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Хекс, ООО (HEX). Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Хекс, ООО (HEX)

QR-код с контактной информацией организации Хекс, ООО (HEX)
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Хекс, ООО (HEX), и добавить их в адресную книгу вашего устройства.