Киев Инвест-Буд, ООО

Редактировать данные компании Киев Инвест-Буд, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Киев Инвест-Буд, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Мельникова, 81, корп. 20, ул. Ярославів Вал, 33-Б
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5037961
  -
  Дирекция
  +380 (67) 4431347
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Киев Инвест-Буд, ООО http://186526.ua.all.biz
 • Описание

  Будівельну організацію ТОВ “Київ Інвест-Буд” було створено у 2008 році.
  Ми являємося новоствореною будівельною організацією, яка має велике бажання та потенціал заявити про себе серед провідних будівельних підприємств України.
  Ми є одним із підприємств в Україні, яке володіє ґрунтовними знаннями та досвідом у виконанні повного циклу будівельних та монтажних робіт, а також у застосуванні сучасних методів менеджменту будівельних проектів.
  Ми активна і динамічна компанія - ми стрімко розвиваємося і здійснюємо вагомий внесок в розвиток будівельного ринку України. Ми орієнтуємось на найвищі стандарти будівництва, застосовуючи передові технології та досвід. Передумовою нашої успішної діяльності є працьовитість, висока відповідальність та великий професійний досвід працівників.
  Стратегія ТОВ «Київ Інвест – Буд» — пропозиція найбільш оптимальних рішень, поставлених завдань у чіткій відповідності з вимогами замовників, не тільки за рахунок підвищення ефективності вже існуючих видів діяльності, але й шляхом розвитку нових напрямків, що охоплюють усе більше широкий спектр ділових інтересів постійних і потенційних замовників. Підприємство прагне завжди йти в ногу з часом, демонструючи високотехнологічний підхід до будівельного бізнесу.
  Довіряючи нашим стандартам якості й технологій, замовники отримують можливість ефективного керування проектами за найсучаснішими правилами в області будівництва. Замовник - центр роботи підприємства. Ми цінуємо якість об'єктів, що створюються у рамках продуктивного партнерства.
  Працюючи з нами, Замовник відкриває для себе можливості втілити сміливі ідеї в якісні проектно-будівельні рішення в процесі реалізації інвестиційних проектів різного формату.
  ТОВ «Київ Інвест-Буд» діє на основі ліцензії Міністерства регіонального розвитку та будівництва України серія АВ №515607 від 27 липня 2010 року.
  Сподіваємося на плідну та взаємовигідну співпрацю.


 • Товары и услуги
  - Проектные разработки,
  - Монтаж технологического оборудования,
  - Технологическое проектирование,
  - Дизайн крыши.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Инжиниринговые услуги / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Киев Инвест-Буд, ООО находится по адресу Украина,Киев,ул. Мельникова, 81, корп. 20, ул. Ярославів Вал, 33-Б в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 5037961, +380 (67) 4431347. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://186526.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Киев Инвест-Буд, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Мельникова, 81, корп. 20, ул. Ярославів Вал, 33-Б. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Киев Инвест-Буд, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Киев Инвест-Буд, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Киев Инвест-Буд, ООО

QR-код с контактной информацией организации Киев Инвест-Буд, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Киев Инвест-Буд, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.