Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю

Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія PR-PrimeНашли ошибку? Вход для представителя Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністюЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., вул. Головка, 1 / 44, Киев, 3110, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 372-92-00
 • Сайты
  Официальный сайт Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю http://pr-prime.com/
 • E-mail
 • Описание

  PR-консалтингова компанія PR-Prime


  Наша місія


  гармонізація приватних та суспільних інтересів.


  Наші компетенції


  управління Public Relations (PR)


  видавнича справа


  управління авторськими правами (LitAg)


  Ми здійснюємо


  PR консалтинг * Абонентський PR сервіс * PR кампанії


  Інформаційні кампанії * Спонсорські рішення * Соціальні проекти


  Корпоративні ЗМІ * Книжкові проекти * Програмні PR продукти


  Практикум з PR * Український PR-Space Congress


  Управління авторськими правами на літературні твори та ілюстрації в Україні і закордоном (LitAg)


  Ми продаємо


  Книги


  Тренінги


  Ми маємо досвід


  реалізації публічних і непублічних PR-кампаній


  інформаційного супроводу проектів і персон


  кампаній по боротьбі з порушеннями авторського права у видавничій сфері


  проведення PR-заходів і створення прес-контенту


  розробки логотипів і програмних PR-продуктів


  роботи зовнішнього прес-центру


  тощо


  у фінансовій та інвестиційній сферах, у галузях ІТ, телекомунікацій, екології, харчової промисловості та ресторанному бізнесі, у видавничій сфері та сфері сучасної культури в Україні та закордоном та інш.


  Ми працювали/ працюємо з такими торговими марками, персонами чи компаніями як ТМ «Пиво “Львівське”» ПБК «Славутич» (Carlsberg Group) і німецький інститут IBR, видавництва «Кальварія», «Грані-Т», «Encyclopedia-UA» (Україна) та «Эксмо», «Азбука-Аттикус» (Росія); міжнародний фестиваль «ГогольФест» і міжнародний фонд Open Ukraine; джазовий піаніст, композитор, заслужений діяч мистецтв України і лауреат міжнародних джазових фестивалів В’ячеслав Полянський; кнайп-клуб «Купідон», остерія «Пантагрюель», ресторани «Бабуїн» (старий) і «Азбука» (Київ); Львівська міська рада, міжнародний фонд European Cultural Foundation і виробник градирень Evapco (США), Microsoft Corporation (США), Фронт-вумен музичного гурту Qarpa band, журналістка і письменниця Ірена Карпа, міжнародний фонд розвитку сучасного мистецтва «Ейдос», ТМ «Бар’єр», 7-й Бізнес форум «Інноваційні маркетингові комунікації. Тренди 2013» і Exmo Licence Limited (Кіпр-Росія) та інш.


  З ким контактувати


  Олександра Лось, куратор проектів компанії PR-Prime, менеджер проекту PR-Space Congress, e-mail: pr@msbrand.net


  Любов Місюра, керівник проектів компанії PR-Prime, музикотерапевт, психолог-консультант і спеціаліст із маркетингу, e-mail: service@msbrand.net


  Ксенія Мацкевич (Сладкевич), керуючий партнер компанії PR-Prime, координатор PR-Space Congress, головний редактор часопису «Театральна пектораль», моб. 050-3729200, e-mail: ksena@msbrand.net


  Петро Мацкевич, директор компанії PR-Prime, засновник і власник видавництва «Кальварія», моб. 050-3703875, e-mail: petro@msbrand.net


  Оксана Янчук, керівник літературної агенції MSBrand Corporation Agency, e-mail: copyright@msbrand.net


  Устим Грінченко, менеджер з прав літературної агенції MSBrand Corporation Agency, e-mail: pr@msbrand.net


  Наталка Білюк, менеджер з прав літературної агенції MSBrand Corporation Agency, перекладач, конференц-менеджер проектів компанії PR-Prime, e-mail: pr@msbrand.net


  Історія створення компанії див. ТУТ Приклади реалізованих проектів ТУТ Наші клієнти див. ТУТ Про PR-Space Congress див. ТУТ

  Реквизиты компании:ТОВ «ПІАР-ПРАЙМ КОМПАНІ», Директор Петро Мацкевич, свідоцтво про державну реєстрацію Серія А01 № 377148 від 10.01.2011, ідентифікаційний код юридичної особи 37485710, П/р 26005000051448 в ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023, ЄДРПОУ банка 00039019

 • Товары и услуги
  - Пакет «Комплекс»,
  - Управління правами,
  - Професійний часопис «PR-Експерт»,
  - Презентаційна поліграфія та мультимедіа,
  - Розробка часопису,
  - Створення Інтернет видань,
  - Інформаційні видання,
  - Комплексний PR супровід,
  - Зовнішній прес-центр,
  - Інформаційні кампанії.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Рекламные агентства / Рекламные компании» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія PR-Prime находится по адресу вул. Головка, 1 / 44, Киев, 3110, Україна в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (50) 372-92-00. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pr-prime.com/.
 •   Задать вопрос представителю организации
Распечатать Редактировать данные компании Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія PR-PrimeНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., вул. Головка, 1 / 44, Киев, 3110, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

Новости компании

22август
2013

Розпочато реєстрацію учасників 3-го PR-Space Congress

Вже третій рік поспіль Український PR-Space Congress в рамках Міжнародної виставки реклами, маркетингу, мас-медіа REX бирає PR-експертів, маркетологів, HR і PR-спеціалістів різних сфер для професійного спілкування, обговорення цікавих досвідів і вироблення нових ідей, спрямованих на розвиток професійної культури бізнесу в Україні.

 
15август
2013

Головний режисер «Магнолія-ТВ» візьме участь у Форумі видавців

У 20-му ювілейному Форумі видавців у Львові візьме участь Руслан Горовий, автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей» (завдяки цьому проекту на сьогодні знайдено близько 800 дітей), головний режисер «Магнолія-ТВ», заслужений журналіст України, режисер низки короткометражних фільмів, письменник і автор пісенних текстів.

 
3июнь
2013

«Подвійна доза» «Театральної пекторалі»

Традиційно, у розділі «Київська пектораль» вміщені відгуки на цьогорічні театральні прем’єри: на цей раз йдеться про кілька прем’єр Молодого театру та Театру на лівому березі.

 
15апрель
2013

Компанія PR-Prime серед переможців Першого фестивалю книжкової реклами «Клепка;-)»

графічна реклама (поліграфія, інтернет-банери), відео-реклама (бук-трейлери, ролики), вільний стиль (акції, тури, кампанії, флеш-моби) та книжкова обкладинка (як ефективний інструмент реклами).

 
22март
2013

Третій е-випуск «Театральної пекторалі»

Завантажуйте безкоштовно у найбільшому в Україні ліцензійному онлайн-магазині електронного контенту Obreey Store: http://store.

 
6март
2013

«Театральна пектораль» в Obreey Store

Вже зараз на Obreey Store можна знайти та безкоштовно завантажити перший та другий випуски «Театральної пекторалі» в розділі Періодика/ Літературно-інформаційні або просто перейти за цими лінками: випуск 1 чи випуск 2.

 
20февраль
2013

В УНІАН презентовано збірку вибраних творів Валерія Нечипоренка

Презентація відбулася сьогодні в УНІАН.

 
11февраль
2013

Другий випуск «Театральної пекторалі»

у розділі «Акценти» конспект лекції-перформансу Ксенії Перетрухіної «Догма художника в театрі», підготовлений Вікторією Ільків; репортажі Марисі Нікітюк з Токійського театрального фестивалю та Людмили Ткаченко з новорічного Штраус-концерту в Київській опереті — у розділі «Події»; літературний розділ представлений поезіями Олександра Кабанова у перекладах Сергія Жадана, а ось у «Контекстах» — як завжди, цікаві та іронічні міркування Євгенії Кононенко в есеї «Перший з класиків» з її нової збірки есеїв «У черзі за святою водою» (готується до друку); «Київська пектораль» у цьому випуску представлена відгуками та рецензіями Юрія Володарського, Андрія Карпенка, Ксенії Реутової, Сергія Хіленка та Антона Заболотного на минулорічні прем’єри Молодого театру, Театру на Подолі, Театру МІСТ і «Вільної сцени» Театру на лівому березі Дніпра.

 
31январь
2013

Новий часопис для премії зі стажем

Глядацький часопис «Театральна пектораль» — так називається нове спеціалізоване видання, створене за ініціативою Головного управління культури Київської міської державної адміністрації в рамках роботи найстарішої на теренах СНД театральної премії «Київська пектораль».

 
15январь
2013

ЗАВИГРАШКИ

Валерій НЕЧИПОРЕНКО.

 
14декабрь
2012

Комплексний PR-супровід дій щодо захисту авторських прав

Видавництво «Спадщина-Інтеграл» позиціонує себе як приватне видавництво, що входить до групи компаній «Спадщина».

 
17ноябрь
2012

Відгуки про спікерів нашої компанії

Яна Солдатенко, ведущий специалист по PR компании WINBAU:Форум был примечателен достойными, качественными, интересными выступлениями.

 
29октябрь
2012

Компанії-лідери українського бізнесу обговорять тренди в соціальних комунікаціях сучасного бізнесу

Змістовну частину програми «відкриє» круглий стіл «Ключові тренди в соціальних комунікаціях сучасного бізнесу.

 
15октябрь
2012

2013-й: тренди, медіа, гроші

16 листопада, на території Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві, відбудеться Сьомий Бізнес форум «Інноваційні маркетингові комунікації.

 
8октябрь
2012

Новий партнер 7-го бізнес-форуму «Інноваційні маркетингові комунікації»

«Наші першочергові завдання — розширити інформаційну сферу даного заходу та залучити нових інформаційних партнерів Бізнес форуму, — коментує директор компанії PR-Prime Петро Мацкевич, — нам цікаве співробітництво з Форумом, оскільки такі заходи сприяють як розвитку PR-галузі в цілому, так і індивідуальному розвитку фахівців сфери корпоративних комунікацій».

 
Распечатать

QR-код с контактной информацией организации Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю

QR-код с контактной информацией организации Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Компанія PR-Prime, Товариство з обмеженою відповідальністю, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.
Закрыть Комментарий
10 + 11 =