Корпорация Шенкон, ООО

Редактировать данные компании Корпорация Шенкон, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Корпорация Шенкон, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Солом'янська,3, офіс 803
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 5992998
  -
  Дирекция
  +380 (67) 2403133
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Корпорация Шенкон, ООО http://120209.ua.all.biz
 • Описание
  ТОВ «Шенкон» — це компанія, що спеціалізується на розробці і виробництві кормів і кормових добавок для тваринництва, замінників цільного та знежиреного молока, а також у розпорядженні компанії є власна тваринницька ферма на якій ми перш ніж випустити новий продукт на ринок здійснюємо контроль на практиці, серед власних тварин. Фахівці «Шенкон» постійно відстежують досягнення науки і практики та коректують свою діяльність відповідно до найбільш перспективних тенденцій в розвитку галузі і характерних проблем кормової бази конкретного споживача. Досвід роботи і висока кваліфікація співробітників дозволяють нам розробляти індивідуальні рецепти замінників цільного та знежиреного молока, комплексних преміксів під конкретні види, кроси і рівні продуктивності, а також балансуючі концентрати (БМВД) для максимального використання живильних речовин виходячи з сировинної бази замовника. Технологія виробництва забезпечує високе збереження складових нашої продукції, а система оптимізації замовлень мінімізує зберігання продукції на складі до її постачання замовнику. За допомогою наших незначних зусиль ми робимо свій щоденний вклад в побудову кращого майбутнього. Ми цінуємо кожного нашого клієнта.
 • Товары и услуги
  - Комбикорм,
  - Комбикорма для свиней,
  - Комбикорма для крупного рогатого скота.
 • Кратко об организации
  Организация Корпорация Шенкон, ООО из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Сельскохозяйственное производство.
  Фирму можно найти по адресу Украина,Киев,ул.Солом'янська,3, офіс 803 в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы Корпорация Шенкон, ООО, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://120209.ua.all.biz, с помощью телефонов +380 (44) 5992998, +380 (67) 2403133.
Распечатать Редактировать данные компании Корпорация Шенкон, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул.Солом'янська,3, офіс 803. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Корпорация Шенкон, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Корпорация Шенкон, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Корпорация Шенкон, ООО

QR-код с контактной информацией организации Корпорация Шенкон, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Корпорация Шенкон, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.