корпусні меблі на замовлення "Elle-Room"

Редактировать данные компании корпусні меблі на замовлення Нашли ошибку? Вход для представителя корпусні меблі на замовлення Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Киев, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (98) 994-01-42
 • Сайты
  Официальный сайт корпусні меблі на замовлення http://elle-room.uaprom.net
 • Описание

  Шановні відвідувачі! Вітаємо Вас на нашому сайті


  Меблева фірма "ELLE-ROOM" здійснює виготовлення корпусних меблів на замовлення за індивідуальними проектами:


  КУХНІ, ШАФИ-КУПЕ, ПЕРЕДПОКОЇ, ВІТАЛЬНІ, ДИТЯЧІ, ГАРДЕРОБНІ, ОФІСНІ МЕБЛІ, КОМП’ЮТЕРНІ СТОЛИ, КОМОДИ, ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ та ін.,


  а також займається художнім оформленням фасадів (малюнки на склі, дзеркалі), виробництвом меблів з натурального дерева та елементів зі штучного каменю (акрил).


  Наші пепеваги:


  власне виробництво,


  висока якість продукції,


  доступні ціни,


  розробка індивідуального дизайн-проекту,


  гарантійне обслуговування.


  Меблі "ELLE-ROOM" – це сучасний стиль та дизайн. Для якісного виконання поставленого завдання, необхідно віднестись до замовлення, як до витвору мистецтва, творчо продумати та передбачити кожну деталь. Тільки ідеальний підбір елементів дасть можливість поєднати меблі із загальним інтер’єром. Наші спеціалісти завжди зможуть знайти родзинку, яка гармонічно завершить Вашу ідею та доповнить Ваш інтер’єр.


  Будь-яка ідея, що втілюється в життя нашими майстрами, отримує реальну форму, колорит, композиційну завершеність, перетворюючись в шафи купе, вбудовані гардеробні, бібліотеку чи дитячий куточок.


  Виробництво меблів "ELLE-ROOM" дозволить Вам реалізувати будь-які плани по облаштуванню квартири, котеджу чи офісу.


  Якщо встановлення та зібрання меблів здійснюється виробником, то вдається уникнути незручностей та помилок – монтаж здійснюється швидко, якісно та надійно. Пропонуючи виробництво меблів, ми прагнемо створити індивідуальний інтер’єр для наших клієнтів, як для приватної квартири чи заміського будинку, кабінету, офісу. Кожний замовник, який до нас звернувся, гарантовано отримує саме той результат, що найповніше відображає всі його особисті якості, характер і світогляд.Ми увесь час оновлюємо та розширюємо асортимент матеріалів для виробництва меблів.  ВАРТІСТЬ-ЦІНИ:
  кухні - від 2200 грн за м пог.,


  шафи купе – від 2300 грн за м пог.,


  вітальні та шафи від 1800 грн за м пог.


  Якщо Ваше замовлення індивідуальне і нестандартне, зателефонуйте представнику фірми та отримайте відповідь на всі запитання.


  ВИЇЗД МАЙСТРА, ДОСТАВКА ТА МОНТАЖ ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНО!!! • Товары и услуги
  - Кухні в стилі "класика",
  - Кухні з дерева,
  - Кухня в стилі "модерн",
  - Шафи-купе,
  - Шафи-купе, гардеробні та передпокої,
  - Шафи-купе у вітальню,
  - Шафа-купе (кутова).
 • Кратко об организации
  Организация корпусні меблі на замовлення "Elle-Room" из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Дома быта.
  Расположена по адресу Киев, Киев, Україна в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы корпусні меблі на замовлення "Elle-Room", чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (98) 994-01-42, на официальном сайте http://elle-room.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании корпусні меблі на замовлення Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Киев, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о корпусні меблі на замовлення "Elle-Room"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании корпусні меблі на замовлення "Elle-Room". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации корпусні меблі на замовлення "Elle-Room"

QR-код с контактной информацией организации корпусні меблі на замовлення
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании корпусні меблі на замовлення "Elle-Room", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.