Країна-стендів ИП

Компанія «Країна-стендів» пропонує широкий вибір україномовних стендів власного виробництва.
+380 (66) 585-56-04
kraina-stendiv.com.ua
ул. Владимира 5 Киевская область, Киев г., Украина, 01001
Закрыто до 9:00 Откроется через 12 часов 33 минуты
Понедельник-пятница – 9:00-18:00
Суббота, воскресенье – выходной
Ошибка в описании?
ИП Країна-стендів
+380 (66) 585-56-04
ул. Владимира 5, Киев, 01001

Отзывы о Країна-стендів, ИП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Країна-стендів, ИП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании
Компанія «Країна-стендів» пропонує широкий вибір україномовних стендів власного виробництва. У розділі «Наші роботи» Ви можете детально ознайомитися із представленими зразками, обрати будь-який із готових шаблонів або замовити розробку стенду за власним уподобанням. Компанія виготовляє стенди з різноманітними тематиками, а готову продукцію можна використати в дитячому садку, у школі, в офісі або в громадських приміщеннях. Купити стенди можна замовивши на сайті через кошик або ж зателефонувавши за контактними телефонами.
Шкільні стенди – одна з найпопулярніших категорій товару, які розробляє «Країна-стендів». Зазвичай такі стенди використовуються для тематичних занять (наприклад, з математики, фізики, біології, хімії, української мови та ін..). Яскраві стенди для школи привертають увагу дітей і грамотно організовують навчальний процес. Учні зможуть наочно побачити найважливіші моменти уроку і надовго запам’ятати їх. Крім того, класні керівники можуть використати спеціальні стенди для класу – інформаційні стенди, що призначені для висвітлення організаційних моментів. Стенд класний куточок зможе проінформувати про різноманітні зміни в розкладі уроків або кружків та секцій, наочно організувати заплановані заходи (концерти, відвідування виставок та ін.). Також можна влаштувати дошку пошани для найкращих учнів. Всім відомо, що подібні дошки створюють здорову конкуренцію и мотивують до активності у навчальному процесі.
Якщо Вас цікавлять стенди для наймолодших школярів – стенди для початкової школи від компанії «Країна-стендів» це те, що Вам необхідно. Даний тип стендів спроектований спеціально для учнів від 6 і до 10 років. Вони містять в собі яскраві зображення, а також цікаву або пізнавальну інформацію (наприклад, алфавіт, таблицю множення, календар природи, рекомендації з безпеки життєдіяльності та ін.).
Серед асортименту «Країни-стендів» представлені також стенди у дитячий садок. Даний тип стендів відрізняється колоритною і незвичною формою, що привертає увагу малюків і їх батьків. Так само як і стенди для початкової школи, вони знайомлять дітлахів з навколишнім світом, а також інформують батьків про різноманітні події і дають рекомендації по веденню навчального процесу.
З огляду на нинішню ситуацію в країні, дедалі зростає попит на стенди героям АТО і стенди «символіка України». Подібні стенди інформують дітей про сучасну політичну ситуацію, а також прививають здоровий патріотизм, який є необхідним для кожного українця. Компанія «Країна-стендів» пропонує широкий вибір сучасних стендів на дану тематику. На стендах використовуються тільки достовірні факти сучасної історії, яскраві фотографії подій та колоритна символіка України (герб, прапор, гімн). Такі стенди можна використати як в кабінетах історії України, так і в будь-яких інших приміщеннях. Крім того, патріотичні стенди стануть доречними не лише в дитячих закладах, а і в офісах або в громадських організаціях, на різних зібраннях тощо.
Інформаційні стенди в цілому призначені не тільки для дітей. Існують також стенди для кабінетів, які можуть використовуватися у вищих навчальних закладах, училищах, на підприємствах та ін. Ці стенди мають стильний та витончений дизайн і призначені для інформування широкої групи споживачів. Будь то студент чи офісний працівник – людина обов’язково зверне увагу та ознайомиться. А структуризація даних на стенді сприятиме швидкому пошуку необхідної інформації.
Якщо ж серед всіх представлених категорій на сайті Ви не змогли підібрати потрібного – звертайтеся до наших консультантів! Вони із задоволенням допоможуть вийти із цієї ситуації і розробити унікальний дизайн стенду, що підійде саме під Ваші потреби.
Оставьте отзыв первым
Магазин мебели Гроун
+380 (44) 362-40-55
улица Маршала Гречка, 13, офис 715, Киев, 04136
ноутбуки, неттопы, моноблоки, мониторы
+380 (44) 323-03-34
Оболонская улица, 35, Киев
Оставьте отзыв первым
Интернет-магазин "Садовой"
+380 (44) 338-90-16
ул.Чистяковская, 2А, 1 этаж, оф.6, Киев, 03062
Оставьте отзыв первым
Фирменный Интернет-магазин BOSCH
+380 (67) 501-43-37
ул. Чавдар,7 оф. 215, Киев, 02140
Оставьте отзыв первым
Продажа кассовых аппаратов, регистраторов расчетных операций и другого торгово-кассового оборудования.
+380 (44) 222-96-57
ул. Тимошенко, 4а, Киев, 04212
Оставьте отзыв первым
Свечной магазин 5candles™ — формы для свечей, материалы для свечей, парафин, воск, фитиль, свечной гель, краситель для свечей, восковые свечи, церковные свечи
+380 (50) 277-34-19
с. Бышев, ул. Чапаева 103, Макаровский р-н, Киевская обл, Киев, 08072

Кратко об организации

Компания ИП Країна-стендів из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Интернет-магазины. Располагается по адресу ул. Владимира 5 в Киеве. Связаться с представителем компании Країна-стендів по всем вопросам вы можете по телефону +380 (66) 5855604, на сайте kraina-stendiv.com.ua, по e-mail kraistendi@yandex.ru.