Люмьер Фарма, ООО

Редактировать данные компании Люмьер Фарма, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Люмьер Фарма, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04073, пр-т Московський, 13
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4637131
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4637135
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Люмьер Фарма, ООО http://161125.ua.all.biz
 • Описание

  ТОВ «Люм'єр Фарма» - вітчизняний виробник лікарських засобів. Компанія була заснована в 2009 році в м. Києві (Україна). Номенклатура зареєстрованих в Україні лікарських засобів нараховує 14 найменувань препаратів із різноманітною фармакологічною дією і формами випуску. ТОВ «Люм'єр Фарма» має Ліцензію на виробництво лікарських засобів серія АВ № 578997, в яку імплементовані вимоги GMP ЄС.

  Основним напрямком діяльності компанії є виробництво рецептурних життєво необхідних препаратів для лікування онкологічних захворювань, туберкульозу, захворювань крові, хронічних вірусних гепатитів.
  Підприємство здійснює маркування та вторинне пакування лікарських засобів із форми «in bulk» в наступній формі:
  • капсул, таблеток, таблеток вкритих оболонкою, гранул, гранул вкритих оболонкою
  • розчинів для інфузій, розчинів для ін'єкцій
  • концентратів для приготування розчинів для инфузій
  • ліофілізованих порошків для приготування розчинів для ін'єкцій з розчинником, ліофілізатів для приготування розчинів для інфузій, ліофілізатів для приготування розчинів для ін'єкцій
  • порошків для приготування розчинів для ін'єкцій, порошків для приготування розчинів для інфузій

  «Люм'єр Фарма» надає послуги по упаковці та переупаковці лікарських препаратів і виробів медичного призначення у відповідності з усіма вимогами законодавства України і GMP ЄС.

  Пріоритетним напрямком діяльності компанії являється побудова і розвиток партнерських довгострокових відносин з провідними світовими фармацевтичними компаніями в рамках політики імпортозаміщення в Україні з метою підвищення доступності лікарських засобів високої якості для всіх пацієнтів. В 2010 році розпочата робота над спільним соціальним проектом з провідним світовим виробником лікарських засобів F.Hoffmann-La Roche Ltd по виробництву в Україні біотехнологічних препаратів: ПЕГФЕРОН, ПЕГ-інтерферон альфа-2а, для лікуванняхронічних вірусних гепатитів (В і С), РИТУКСИМ (ритуксимаб)для лікування гематологічних захворювань, ТРАСТУМАБ (трастузумаб) для лікування раку молочної залози.

  Місія підприємства

  Люм'єр Фарма - вітчизняний виробник лікарських засобів, місією якого є забезпечення населення України інноваційними імпортозаміщуючими препаратами високої якості для лікування соціально значущих та соціально небезпечних захворювань згідно міжнародних стандартів лікування


 • Товары и услуги
  - Офлоксацин (OFLOXACIN),
  - Трастумаб (TRASTUMAB),
  - Левофлоксацин (LEVOFLOХACIN),
  - Туберкулін ППД RT 23 SSI (TUBERCULINPPDRT 23 SSI),
  - Пегферон (PEGFERON PEG-interferon alfa-2а),
  - Переупаковка лекарственных препаратов,
  - Ритуксим (RITUXIM).
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Упаковочные материалы / Тара и упаковка» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Люмьер Фарма, ООО находится по адресу Украина,Киев,04073, пр-т Московський, 13 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 4637131, +380 (44) 4637135. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://161125.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Люмьер Фарма, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04073, пр-т Московський, 13. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Люмьер Фарма, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Люмьер Фарма, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Люмьер Фарма, ООО

QR-код с контактной информацией организации Люмьер Фарма, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Люмьер Фарма, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.