Макита Украина, ООО

Редактировать данные компании Макита Украина, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Макита Украина, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04073, ул. М. Вовчка, 18-а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4942371,4942370
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4942373
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Макита Украина, ООО http://75125.ua.all.biz
 • Описание
  Корпорація «Макіта» заснована у 1915 р. Почавши з виробництва електродвигунів, «Макіта» розвинулась так, що стала ведучим виробником електроінструментів у Японії, а також визнаним світовим лідером. Корпорація «Макіта» також є знаним виробником бензоінструментів для лісового господарства та садівництва.
  Віддаючи належне потенціалу України, у 2003 р. корпорація «Макіта» відкрила представництво «Макіта» в Україні. У 2005 р. корпорація «Макіта» відкрила товариство з обмеженою відповідальністю "Макіта-Україна", яке на рівні з іншими філіями «Макіта» у різних частинах світу, є складовою частиною корпорації "Макіта".
  Заводи корпорації «Макіта» розташовані у Японії, Великобританії, Німеччині, Сполучених Штатах Америки та Китаї.
  Корпорація «Макіта» виробляє декілька тисяч моделей, але в кожну країну модельний ряд визначається окремо, відповідно до частоти та напруги струму, національних стандартів, кліматичних, виробничих умов та інше.
  Для умов України підібраний ряд, який нараховує понад 400 моделей інструментів, що відповідають національним стандартам та мають необхідні сертифікати.
  Інструменти «Макіта» відзначаються високою якістю та надійністю. Водночас це складні, високотехнологічні вироби, які мають бути забезпечені сервісним та гарантійним обслуговуванням. ТОВ "Макіта - Україна", яка є єдиним офіційним постачальником продукції в Україну, має необхідні комплектуючі для забезпечення сервісу та оснащення до інструментів.
  Офіційно імпортована продукція забезпечується гарантійним талоном з голографічним захистом, це є запорукою того, що інструмент буде забезпечений необхідним сервісним та гарантійним обслуговуванням.
 • Товары и услуги
  - Лобзик 4326,
  - Генератор EG241A,
  - Бензопила DCS460,
  - Электроинструмент профессиональный Makita,
  - Угловая шлифмашина GA4530,
  - Термовоздуходувки HG550VK,
  - Отрезная пила по металлу LC1230,
  - Фрезер-гипсорез 3706,
  - Дисковая пила 2704,
  - Лазерный нивелир SKR60.
 • Кратко об организации
  Компания Макита Украина, ООО из Киева предлагает клиентам услуги и товары в сфере деятельности Магазины инструментов.
  Организацию можно найти по адресу Украина,Киев,04073, ул. М. Вовчка, 18-а в Киеве.
  Связаться с контактным лицом компании Макита Украина, ООО по всем вопросам вы можете на web-странице http://75125.ua.all.biz, по номерам +380 (44) 4942371,4942370, +380 (44) 4942373.
Распечатать Редактировать данные компании Макита Украина, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04073, ул. М. Вовчка, 18-а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Макита Украина, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Макита Украина, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Макита Украина, ООО

QR-код с контактной информацией организации Макита Украина, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Макита Украина, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.