Майстер, ЧП

Редактировать данные компании Майстер, ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Майстер, ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Каунасская, 3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2928202
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Майстер, ЧП http://129826.ua.all.biz
 • Описание

  Мале приватне підприємство "МАЙСТЕР" засновано провідними працівниками Київського механічного заводу "Магістраль" у 1995 р.

  Спеціалізація підприємства: розробка, виробництво та реалізація обладнання та механізмів, що використовуються при будівництві, ремонті та обслуговуванні автомобільних доріг; виробляє по окремим замовленням металоконструкції та механізми за документацією замовника.
  МПП "Майстер" має великий досвід по розробці та виробництву дорожньої техніки: більшість продукції, яку виробляє ВАТ КМЗ "Магістраль", виготовляється за нашою участю (машини для ямкового ремонту доріг «Ремонтер», фрези, спец баки для приготування сольових розчинів та інше). Крім того наше підприємство виробляє таку техніку: кабелеукладник (для безтраншейної магістральної прокладки кабелю), універсальне базове шасі з навісним обладнанням (споживач - ЖКГ), плавільно - заливочний котел (застосовується для розігріву та подачі під тиском усіх видів бітумних мастик при герметизації стиків та швів на бетонному і асфальтобетонному покритті), змішувач будівельних розчинів на 500 л.
  Ще одним напрямком діяльності МПП "Майстер" є виробництво товарів народного споживання (навісне обладнання до мотокультіваторів, двері, решітки та інше).

  На підприємстві працюють досвідчені фахівці, що багато років займаються виробництвом дорожньої техніки та металоконструкцій. Виробництво має усе необхідне оснащення та станки, а також налагоджені канали поставки необхідних матеріалів та комплектуючих, що дозволяє якісно і вчасно виконувати договори по поставці замовляємої продукції.
 • Товары и услуги
  - Беседка - качалка,
  - кабелеукладчик.
 • Кратко об организации
  Организация Майстер, ЧП из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Агентства недвижимости.
  Расположена по адресу Украина,Киев,ул. Каунасская, 3 в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы Майстер, ЧП, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете при помощи телефона +380 (44) 2928202, на официальном сайте http://129826.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Майстер, ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Каунасская, 3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Майстер, ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Майстер, ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Майстер, ЧП

QR-код с контактной информацией организации Майстер, ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Майстер, ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.