Медко-Авантаж, ООО

Редактировать данные компании Медко-Авантаж, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Медко-Авантаж, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04123, ул. Галицкая, 12 оф. 7
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (93) 74543
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Медко-Авантаж, ООО http://38132.ua.all.biz
 • Описание
  ЛАБОРАТОРІЯ
  01 липня 2009 року став днем народження власної незалежної лабораторії ТОВ «МЕДКО-АВАНТАЖ». Нами було придбано високоякісне лабораторне обладнання, здійснено відповідну підготовку фахівців і як раз почала «кипіти» робота, оскільки, у цей самий день почався 2009/2010 маркетинговий рік.
  На даний момент у лабораторії ТОВ «МЕДКО-АВАНТАЖ» використовуються таке обладнання:

  - ваги АСОМ JW-1 (200g) з точністю зважування до 0,01 г (Південна Корея)

  - вимірювач деформації клейковини ИДК-М (виробник ЗАТ «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро теплоенергетичного приладобудування» , м. Київ)

  - вологомір зерна та насіння «AQUA-15 ETALON» (виробник ПП «АКВА ТЕХНОЛОГІЇ» , м. Київ)

  - лабораторний зерновий млин ЛЗМ-1 (виробник ТОВ «ОЛІС» , м. Одеса)

  - комплект металотканих сит (6 штук)

  - комплект стаканів BOROSILICATE 3.3.
  Наявне лабораторне обладнання дає можливість ТОВ «МЕДКО-АВАНТАЖ» об´єктивно оцінювати основні якісні показники зернових, зокрема:

  - пшениці (натура, вологість, клейковина, ВДК, зернова, сміттєва, склоподібність);

  - ячменю та сої (натура, вологість, зернова (олійна), сміттєва).

  ПАСІКА


  З метою диверсифікації напрямків діяльності Оверчук Олександр Петрович вирішив заснувати пасіку на Слобожанщині - в екологічно чистому краї, який з давніх-давен славиться своїм багатими різноманіттям медоносних рослин, що дають можливість отримувати мед та інші продукти бджільництва високої якості.

  06 січня 2011 року Управлінням ветеренарної медицини у Валківському районі ПП «ГРУПА «КАТРІНІКА» видано Ветеренарно-санітарний паспорт пасіки за № 35.
  Власником ПП «ГРУПА «КАТРІНІКА» було вирішено здійснювати промисловий відбір виключно тих видів бджолопродуктів, які не перешкоджатимуть подальшій життєдіяльності бджолосімей, а саме:

  - мед;

  - прополіс;

  - віск.

  ТОРГІВЛЯ
  ТОВ «МЕДКО-АВАНТАЖ» має можливість здійснювати торгівельні операції з зерном як за рахунок власних коштів, так і за рахунок коштів замовників на підставі відповідних договорів комісії або доручення. При цьому посередницькі договори (комісії, доручення) можуть виконуються нашою Компанією як на закупівлю, так і на продаж зерна.
  Продаж зерна за договорами комісії може бути особливо вигідним для невеликих фермерських господарств, які обробляють невеликі площі земель та не мають статусу платників податку на додану вартість, що ускладнює їм ефективну реалізацію зерна переважній більшості зернотрейдерів.
  ТОВ «МЕДКО-АВАНТАЖ» пропонує фермерським господарствам, які не мають статусу платників податку на додану вартість, об'єднати свої невеличкі партії зерна у більш велику в рамках договорів комісії та/або доручення з метою подальшої реалізації цього зерна прямим експортерам та/або переробним підприємствам за більш високою ціною, ніж ціною, яка пропонується на невеличкі партії зерна.


 • Товары и услуги
  - Анализ качества зерновых.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Инжиниринговые услуги / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Медко-Авантаж, ООО находится по адресу Украина,Киев,04123, ул. Галицкая, 12 оф. 7 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (93) 74543. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://38132.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Медко-Авантаж, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04123, ул. Галицкая, 12 оф. 7. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Медко-Авантаж, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Медко-Авантаж, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Медко-Авантаж, ООО

QR-код с контактной информацией организации Медко-Авантаж, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Медко-Авантаж, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.