Мегазахист Плюс, ООО

Редактировать данные компании Мегазахист Плюс, ОООНашли ошибку? Вход для представителя Мегазахист Плюс, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Святошинская 34, офис 3
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4527055
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Мегазахист Плюс, ООО http://101326.ua.all.biz
 • Описание
  Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕГАЗАХИСТ ПЛЮС» розпочало свою діяльність на ринку охоронних послуг з 2007 року. За цей час ми здобули репутацію надійного та професійного партнера, який якісно надає охоронні послуги своїм клієнтам.
  В основу ідеології нашої фірми закладено два фундаментальн поняття – це надійність та оперативність.
  Основною спеціалізацією фірми є фізична охорона об’єктів, до складу яких входять, в першу чергу, кредитно – фінансові установи, а також офіси, заклади освіти, житлові комплекси та інші об’єкти.
  При виконанні покладених на охорону завдань, співробітники ТОВ «МЕГАЗАХИСТ ПЛЮС» націлені на результат, та можуть гарантувати:
  • Забезпечення зберігання грошей та матеріальних цінностей;
  • Охорону життя та здоров’я персоналу Замовника, його клієнтів та відвідувачів;
  • Здійснення контролю за дотриманням громадського порядку на охоронюваних об’єктах.
  В нашій команді працюють висококваліфіковані спеціалісти з охорони, які добросовісно несуть службу, професійно виконуючи свої обов’язки. Компанія керується принципами індивідуального підбору особового складу на кожен об’єкт. Кандидатури охоронників обов’язково узгоджуються з керівником Замовника і виходять на службу тільки після стажування і професійного навчання, відповідно до вимог Закону України «Про охоронну діяльність». Всі охоронники свого часу пройшли службу в лавах органів внутрішніх справ та Збройних сил України, тому є професіоналами своєї справи із залізною дисципліною. Мають добру фізичну і психологічну підготовку, швидку реакцію на нестандартні ситуації, що можуть виникнути під час чергування.
  Професійна охорона – це гарантія безпеки роботи Вашого бізнесу. Довіряючи нам охорону Вашого підприємства - Ви відчуєте спокій і захищеність від будь – яких ускладнень та засвідчитесь в кваліфікації наших охоронників.
  Ми завжди готові запропонувати й обговорити з Вами найбільш оптимальний режим охорони, цінові та інші організаційні питання.
  Керівництво ТОВ «МЕГАЗАХИСТ ПЛЮС» сподівається на взаєморозуміння та довгострокові договірні відносини.
  Наш лозунг:
  «Бізнес має бути захищеним не тільки юридично, а й фізично. Саме для цього ми працюємо».
  З повагою, директор
  Гонтар Петро Васильович
 • Товары и услуги
  - Охрана физических лиц.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Службы экстренного вызова / Экстренные службы» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Мегазахист Плюс, ООО находится по адресу Украина,Киев,ул. Святошинская 34, офис 3 в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 4527055. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://101326.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Мегазахист Плюс, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,ул. Святошинская 34, офис 3. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Мегазахист Плюс, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Мегазахист Плюс, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Мегазахист Плюс, ООО

QR-код с контактной информацией организации Мегазахист Плюс, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Мегазахист Плюс, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.