Металокаркас

Редактировать данные компании МеталокаркасНашли ошибку? Вход для представителя МеталокаркасЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Київ, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 183-62-85
  -
  0975573700
 • Сайты
  Официальный сайт Металокаркас http://metalokarkas.uaprom.net
 • Описание

  Пропонуємо вам сталеві каркасні конструкції для

  приватного та комерційного будівництва.


  Рішення будівель з полегшеної металевої конструкції.


  Основою конструктивної системи будівель є несучий каркас з гнутих профілів високої жорсткості з металу товщиною не менш як 1мм. Профіль виготовляється із стандартного оцинкованого металу з цинковим покриттям першого та покращеного класів по ГОСТ 14918-80 при товщині не більше 2мм., товщиною до 4мм по ГОСТ 52246-2004. Корозійна стійкість стальних елементів конструкцій забезпечуються цинковим покриттям щільність якого складає приблизно 270 г/м², що відповідає товщині шару цинку 20 мм з двох сторін. Довговічність стальних конструкцій будівлі в умовах слабо агресивного середовища складає приблизно 50 років.


  Матеріали які використовуються і входять в ціну будівництва.


  Металеві оцинковані листи для профілів виготовляються і завозяться із Казахстану, гнуться в Україні. Доставка на об’єкт готових профілів триває від одного до двох тижнів. Обшиваються стіни будівлі листами OSB-3 виробництва Чехії Порожнини стін та перегородок заповнюються мінеральною ватою ROCKWOOL. Дифузійні мембрани — UTA, TYVEK. Металочерепиця – ТПК. Водостічна система даху – Hunter. Віконі та дверні металопластикові блоки – Salamander. Гіпсокартон – KNAUF. Грунтовки та клей для плитки –Cerasit. Шпаклівки для стін та стелі — Stabil, Akril puts, KNAUF. Фарба Сaparol. Внутрішні системи каналізації та водопостачання із пластмасових безнапірних труб Romstal, металопластикових — Valsil. В якості опалювальних приладів використовується електричні обігрівачі Atlantic. Вентиляція кухонь, гаражів, санвузлів та басейнів – природна витяжна через запроектований повітропровід у стінах та через побутові вентилятори. Підігрів гарячої води передбачено від настінних накопичувальних електричних водонагрівачів Atlantic. Проекти електропостачання розробляються для системи з глухо заземленою нейтраллю трансформатора на ТП при напрузі 220/320В. Групові мережі електроосвітлення та електрообладнання будівель виконуються сховано проводом ПВС в гофрованій трубі у порожнинах стін та перекриті. Розподільчі щити під´єднані до контуру заземлення. Також передбачено установку пристроїв захисного відключення класу С Muller. Грозозахист будівель виконаний згідно вимог РД 2421122-87.


  Матеріали які не входять в ціну будівництва.


  1. На фундамент.


  2. Плитка (сан. вузли, гараж …. ).


  3. Сантехнічні прибори (умивальник, унітаз, …. ).


  4. Сантехнічна фурнітура (полочка, підстаканник, …. ).


  5. Дверні блоки в зборі.


  6. Покриття підлоги, плінтус (ковролін, ламінат, …).


  7. Електрофурнітура (світильники, вимикачі, …).


  8. Облаштування балконів (балясини, покриття, …).


  9. Багет.


  10. Елементи декору (підвісні-натяжні стелі, каміни, ).


  11. Меблі.


  Роботи які не входять в ціну будівництва.


  1. По фундаменту.


  2. Монтаж дверних блоків.


  3. Монтаж світильників та елементів декору.


 • Товары и услуги
  - Строительство домов с металлокаркаса,
  - Штукатурка домов.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Металокаркас находится по адресу Київ, Киев, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (50) 183-62-85. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://metalokarkas.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании МеталокаркасНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Київ, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Металокаркас

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Металокаркас. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Металокаркас

QR-код с контактной информацией организации Металокаркас
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Металокаркас, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.