Мой дом Украина , ЧП

Редактировать данные компании Мой дом Украина , ЧПНашли ошибку? Вход для представителя Мой дом Украина , ЧПЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Гната Юри 18, к. 17, Київ, 03148, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4516214
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт Мой дом Украина , ЧП http://184672.ua.all.biz
 • Описание

  «Мій дім Україна» − унікальний інформаційний портал про дозвілля, відпочинок та розваги в Україні, який всеохоплююче знайомить читача з найцікавішими подіями в країні, з підприємствами, які їх організовують та на базі яких вони проводяться.

  На нашому порталі до Вашої уваги найсвіжіші та найактуальніші новиниз України та світу.

  В рубриці Індустрія розваг представлена розгорнута інформація про підприємства, фірми та організації, які пропонують товари та послуги в підготовці та проведенні заходів, організації дозвілля, відпочинку та розваг.

  Це новий, унікальний ресурс, для розміщення інформації про громадянські, культурні, спортивні та інші події в Україні для пропагування духовності та культури нашого народу. Залучення молоді для зайняття спортом, відкриттю нових талантів, допомога в їх розвитку та навчання, пропагування української культури та культури інших народів та народностей нашої держави.

  Виховання патріотичних настроїв та поваги до своєї культури, історії, народу та держави.

  Ми познайомимо вас з видатними особистостями України та тими, хто вважає Україну своїм домом.

  Прикладемо всіх зусиль для популяризації України за кордоном та запрошенню закордонних гостей до України для відпочинку та співпраці.

  Познайомимо вас з цікавими місцями у світі, в яких неодмінно потрібно побувати та розповімо про події, що відбуваються в інших країнах.

  Нашою метою є служіння читачеві та суспільству загалом. В завжди мінливому світі ми несемо необхідну інформацію, розважаємо, надихаємо та допомагаємо.

  Сучасний читач має отримувати ту інформацію, яка йому потрібна. Ми ж вивчаємо Ваші інформаційні запити та задовольняємо їх.

  У нас Ви завжди знайдете саме ту інформацію, яка Вас цікавить, і в тому місці, де Вам потрібно. У нас інформація на будь-які смаки і вподобання.

  Заходьте на наш портал!

  «Мій дім Україна» пропонує унікальний і якісний інформаційний продукт.

  Запрошуємо всіх, хто має відношення до культурного життя, дозвіллю, відпочинку та розвагам до співпраці.


 • Товары и услуги
  - Розміщення подій в електронному календарі на любий період часу.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Рекламные агентства / Рекламные компании» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Мой дом Украина , ЧП находится по адресу Украина,Киев,вул. Гната Юри 18, к. 17, Київ, 03148, Україна в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 4516214. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://184672.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании Мой дом Украина , ЧПНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,вул. Гната Юри 18, к. 17, Київ, 03148, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Мой дом Украина , ЧП

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Мой дом Украина , ЧП. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Мой дом Украина , ЧП

QR-код с контактной информацией организации Мой дом Украина , ЧП
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Мой дом Украина , ЧП, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.