МЖК Оболонь, ООО

Редактировать данные компании МЖК Оболонь, ОООНашли ошибку? Вход для представителя МЖК Оболонь, ОООЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04210, пр. Героев Сталинграда, 12-К
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 4148697
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт МЖК Оболонь, ООО http://88456.ua.all.biz
 • Описание
  МЖК "Оболонь"
  Компанія МЖК «Оболонь» розпочинала свою діяльність як – молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь», який був організований у 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського району (теперь Оболонского) міста Києва.
  Участь в будівництві молодіжного жилого комплексу змогли взяти лише кращі з кращих працівників основних підприємств району, відібрані районним комітетом комсомолу. Згодом частина цих молодих людей і склала основу сьогоднішньої будівельної компанії.
  Коли розпочалось будівництво першого будинку МЖК в Мінському районі, кошти на будівництво виділяли підприємства району. З 1991 року в розпал будівництва фінансування було припинене у зв’язку з повною відсутністю коштів. Саме тоді зародилась комерційна направленість компанії, коли керівництво МЖК «Оболонь» для врятування проекту почало продавати квартири в будинку бажаючим. Так, під час гіперінфляції 1992-1994 років вперше в місті Києві були залучені кошти приватних осіб для фінансування будівництва житлових будинків.
  У 1996 році за ініціативою учасників молодіжного житлового комплексу «Оболонь», комплекс був реорганізований у закрите акціонерне товариство «МЖК»Оболонь» - будівельну компанію, котра за 20 років перетворилась на будівельний холдинг – повного циклу. На сьогоднішній день в компанії налічується більше 1000 співробітників. Структура компанії досить розгалужена, вона включає в себе ряд дочірніх та суміжних підприємств.
  Під керівництвом Президента компанії, Заслуженого будівельника України Антонова Василя Івановича, який очолюю ЗАТ «МЖК»Оболонь» з 1992 року, компанія побудувала близько 550 000 кв.м житла, включаючи об’єкти соціальної сфери.
  Будівельна компанія по праву пишається творчим колективом, що складається з висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи. Ми впевнені, що послуги, які ми надаємо в галузі будівництва, допоможуть втілити мрії наших замовників в реальність. Забезпечення високої якості виконуваних робіт, індивідуальний підхід – ключові принципи роботи ЗАТ МЖК “Оболонь”.
 • Товары и услуги
  - Строительство,
  - Строительство жилых домов,
  - Инжиниринг в строительстве,
  - Подготовка к строительству дома.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания МЖК Оболонь, ООО находится по адресу Украина,Киев,04210, пр. Героев Сталинграда, 12-К в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 4148697. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://88456.ua.all.biz.
Распечатать Редактировать данные компании МЖК Оболонь, ОООНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,04210, пр. Героев Сталинграда, 12-К. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о МЖК Оболонь, ООО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании МЖК Оболонь, ООО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации МЖК Оболонь, ООО

QR-код с контактной информацией организации МЖК Оболонь, ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании МЖК Оболонь, ООО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.