НАК Украгролизинг, ОАО

Редактировать данные компании НАК Украгролизинг, ОАОНашли ошибку? Вход для представителя НАК Украгролизинг, ОАОЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01601, ул. Мечникова, 16-а
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 2543010
  -
  Дирекция
  +380 (44) 4677913
  -
  Дирекция
 • Сайты
  Официальный сайт НАК Украгролизинг, ОАО http://52407.ua.all.biz
 • Описание
  В Україні розвиток ринку лізингових послуг було розпочато прийняттям Закону України „Про лізинг” у грудні 1997 року. Кабінетом Міністрів України, з метою поліпшення матеріально-технічного і сервісного забезпечення сільськогосподарського виробництва, постановою від 18 вересня 1997 року №1031 було прийнято рішення про створення державного лізингового фонду для технічного переоснащення сільського господарства.
  В перші роки (1998-1999) джерелами формування державного лізингового фонду законами України про державний бюджет визначалась частина коштів, які надходять від повернення бюджетних позичок, наданих у минулі роки колишнім Міністерству сільського господарства і продовольства України, Державному комітету України по харчовій промисловості, заготівельним та іншим підприємствам, товаровиробникам через фінансові органи і органи державного казначейства. В лізингових відносинах застосовувалась трирівнева структура (дирекція фонду – лізингодавці – лізингоодержувачі).
  Організаційні зміни до вказаного механізму були внесені постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.1999 р. №225 „Про утворення державного лізингового підприємства „Украгролізинг”, яке стало правонаступником дирекції державного лізингового фонду щодо укладених нею договорів.
  Певні вдосконалення лізингових відносин визначила постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.1999 р. №1352 „Про заходи щодо забезпечення діяльності державного лізингового підприємства „Украгролізинг”, а також доповнення до неї.
  Сьогодні НАК "Украгролізинг" – одна з найпотужніших компаній України, яка має великий досвід у сфері інвестування коштів в агропромисловий комплекс України.
 • Товары и услуги
  - Тракторы,
  - Комбайны зерноуборочные,
  - Сельхозтехника и оборудование,
  - Лизинг техники,
  - Лизинг специальной техники,
  - Аренда прокат лизинг промышленного оборудования,
  - Лизинг торгового оборудования.
 • Кратко об организации
  Фирма НАК Украгролизинг, ОАО из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Лизинг.
  Находится по адресу Украина,Киев,01601, ул. Мечникова, 16-а в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации НАК Украгролизинг, ОАО по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://52407.ua.all.biz, по номерам +380 (44) 2543010, +380 (44) 4677913.
Распечатать Редактировать данные компании НАК Украгролизинг, ОАОНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Украина,Киев,01601, ул. Мечникова, 16-а. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о НАК Украгролизинг, ОАО

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании НАК Украгролизинг, ОАО. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации НАК Украгролизинг, ОАО

QR-код с контактной информацией организации НАК Украгролизинг, ОАО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании НАК Украгролизинг, ОАО, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.