Національна спілка журналістів України

Редактировать данные компании Національна спілка журналістів УкраїниНашли ошибку? Вход для представителя Національна спілка журналістів УкраїниЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., ул. Хрещатик 27а, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (97) 807-33-02
 • Сайты
  Официальный сайт Національна спілка журналістів України http://natsonalna-splka-zhurnalstv-ukrayini.uaprom.net
 • Описание

  Спілка журналістів створена 1959р., постановою Кабінету Міністрів України 1998р. їй було надано статус Національної.
  Національна спілка журналістів України (НСЖУ) є незалежною, громадською, позапартійною організацією, національною всеукраїнською творчою спілкою як суб'єкт творчої діяльності, що об'єднує професійних творчих працівників — журналістів та інших працівників засобів масової інформації, які професійно займаються журналістикою, публіцистичною діяльністю.


  НСЖУ має регіональні організації в усіх областях України та в Автономній Республіці Крим. Нині Спілка нараховує понад 16 500 членів.


  НСЖУ ставить перед собою мету сприяти розвиткові журналістики в Україні та захищати соціальні, економічні, творчі інтереси журналістів.


  Найвищим керівним органом НСЖУ є з'їзд (скликається один раз на п'ять років), який обирає голову, правління та ревізійну комісію, затверджує Кодекс професійної етики українського журналіста.


  Указом Президента України 1994р. в Україні встановлено професійне свято працівників ЗМІ — День журналіста, що відзначається щорічно 6 червня — у день прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів. НСЖУ співпрацює з міжнародними (ООН, ЮНЕСКО, Репортери без кордонів, Європейський Союз, Рада Європи, ОБРЄ, ПАРЄ, Британська Рада) та українськими організаціями й установами (Українська правнича фундація, Асамблея ділових кіл України, Державний комітет інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України, Національна Рада з питань телебачення та радіомовлення України, Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації та Уповноважений Верховної Ради України з прав людини).


  На постійній основі НСЖУ та Всекитайська асоціація журналістів обмінюються делегаціями.


  1998 року НСЖУ провела разом з Радою Європи, МФЖ та ЮНЕСКО міжнародний семінар у Києві «Законодавство у галузі ЗМІ та права журналістів» та тристоронню зустріч (Молдова-Придністров'я-Україна) в Одесі «Будуємо мости: ЗМІ у багатонаціональних суспільствах». Широкого розголосу набули журналістські акції 2000 року під егідою НСЖУ «Хвиля свободи» та «Похід свободи».


  НСЖУ виступила ініціатором парламентських слухань з питань свободи слова у січні 2001р., бере активну участь у підготовці змін до законодавства у галузі засобів масової інформації, проекту Інформаційного Кодексу України, проводить «круглі столи» з податківцями, суддями та іншими представниками владних структур, заснувала «гарячу лінію» щодо утисків ЗМІ та прав журналістів.


  У вересні 2001 року НСЖУ організувала громадські слухання «Рік після зникнення Георгія Гонгадзе: уроки для української демократії». На будинку НСЖУ встановлена пам'ятна дошка загиблим журналістам.


  НСЖУ разом зі Спілкою художників бере участь в оголошеному Київською міською держадміністрацією конкурсі проектів монументу журналістам, які загинули, виконуючи свій професійний обов'язок.


  НСЖУ є засновником премій та творчих конкурсів: Всеукраїнської премії імені Івана Франка, «Золоте перо», «Журналіст року», «Фотожурналіст року», «Кращий футбольний оглядач» (ім. П. Римаренка), «Краща районна (міськрайонна) газета», «Краща первинна журналістська організація», за кращу студентську наукову роботу з проблем масової інформації (ім. А. Москаленка), за краще висвітлення питань педагогіки (ім. П. Ігнатенка) та інших. НСЖУ спільно з провідними вищими навчальними закладами, що готують журналістські кадри, проводить для абітурієнтів конкурс «Шанс».


  НСЖУ виступає співорганізатором різноманітних акцій (Національний фестиваль політичної реклами), щорічно проводить у всеукраїнському масштабі зустріч регіональної преси «Азовське літо» (у Бердянську Запорізької обл. ).


 • Товары и услуги
  - Проведение пресс-мероприятий.
 • Кратко об организации
  Организация Національна спілка журналістів України из Киева может предложить покупателям товары и услуги в рубрике Услуги для бизнеса.
  Расположена по адресу ул. Хрещатик 27а, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с представителем фирмы Національна спілка журналістів України, чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете по телефону +380 (97) 807-33-02, на сайте http://natsonalna-splka-zhurnalstv-ukrayini.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании Національна спілка журналістів УкраїниНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., ул. Хрещатик 27а, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Національна спілка журналістів України

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Національна спілка журналістів України. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Національна спілка журналістів України

QR-код с контактной информацией организации Національна спілка журналістів України
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Національна спілка журналістів України, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.