ООО "ХІМІНТЕХ"

Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., м. Київ, вул. Колекторна 24/26, Киев, 01024, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (50) 419-63-96
 • Сайты
  Официальный сайт ООО http://hmnteh.uaprom.net
 • Описание


  ТОВ «Хімінтех» була заснована у 2010 році, внаслідок реструктуризації компаній ЗАТ”Нафтохімімпекс” та ТОВ “ІВП НХІ Електро”. Наша компанія увібрала у себе багатий досвід цих двох підприємств та зібрала команду висококваліфікованих спеціалістів, що дає їй змогу в найкоротші строки виконувати складні проекти на найвищому рівні.


  Наше підприємство є багатогалузевим, одним з напрямків діяльності якого є проектування, виготовлення, монтаж та пусконалагоджування енергетичного обладнання, відповідні будівельно-монтажні роботи, виконання функції Генерального підрядника та має дуже великий практичний досвід.


  Також ТОВ «Хімінтех» здійснює постачання високоякісного силового електроенергетичного обладнання на умовах як «під ключ» та і в роздріб, включаючи:


  - проектування внутрішніх та інженерних мереж та систем (трансформаторних підстанцій до 35 кВ); -постачання обладнання 0,4-35 кВ відомих світових та вітчизняних виробників – Schneider Electric, АВВ, Moeller (EATON), ETI, Legrand та інші відомі марки. -дизель-генераторів; - монтаж та пусконалагодження; - гарантійне та післягарантійне обслуговування; • Товары и услуги
  - Вентилятор ВКС 315.
 • Кратко об организации
  Компания ООО "ХІМІНТЕХ" из Киева предлагает клиентам товары и услуги в сфере деятельности Электротехническая продукция, общее.
  Располагается по адресу м. Київ, вул. Колекторна 24/26, Киев, 01024, Украина в Киеве.
  Связаться с представителем компании ООО "ХІМІНТЕХ" по всем вопросам вы можете по телефону +380 (50) 419-63-96, на сайте http://hmnteh.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., м. Київ, вул. Колекторна 24/26, Киев, 01024, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО "ХІМІНТЕХ"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "ХІМІНТЕХ". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО "ХІМІНТЕХ"

QR-код с контактной информацией организации ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО "ХІМІНТЕХ", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.