ООО "Кнопка Життя"

Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., просп.Московский 9-в, Киев, 04073, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 500-09-11
  +380 (67) 463-32-33
  +380 (93) 426-08-91
  +380 (50) 351-90-97
 • Сайты
  Официальный сайт ООО http://life24.in.ua/
 • Описание

  Мы ваш спокій та впевненість. Впевненість у тому, що ваша бабуся не заблукала у місті, що дідусь, хоч і живе один, але в безпеці, що Ваша дитина перебуває в цей момент у школі чи на курсах, але саме там, де їй потрібно бути в цю мить, що ваші рідні знаходяться під цілодобовим моніторингом кваліфікованих працівників медичного профілю, що саме ви першими дізнаєтесь про виникнення тривожної ситуації, що саме ми миттєво направимо необхідні служби екстреної допомоги, щоб не допустити біди.


  Як це працює?


  Користувачеві надається устаткування, оснащене кнопкою SOS, натискання на яку є сигналом про те, що людині потрібна допомога. Основне завдання послуги "Життя 24" - екстрена реакція на звернення абонента, який потребує допомоги. Вибір оснащення, що підходить саме Вам чи Вашим рідним, можливо здійснити за допомогою менеджера по телефону чи на нашому сайті.


  Як тільки кнопка SOS була натиснута або ж спрацював датчик падіння, сигнал моментально потрапляє в Call-центр. Оператор дізнається причину виклику, зв'язується з сусідами, родичами, контакти яких були представлені самим користувачем (клієнтом). При необхідності викликає служби швидкої допомоги, МНС, міліцію та інші служби порятунку.


  Наприклад, якщо бабуся втратила свідомість та нікого в той момент не виявилося поруч, автоматично спрацьовує датчик падіння, який у вигляді кулона знаходився на бабусі, навіть якщо вона не змогла натиснути кнопку SOS самостійно.


  Основною частиною послуги є високотехнологічні рішення, які досі не застосовувалися в Україні: база для прийому даних з вбудованою тривожною кнопкою "HELP", датчик падіння у вигляді кулона, тривожна кнопка SOS вбудована у браслет, мобільний телефон з тривожною кнопкою SOS з'єднаний з Call-центром компанії.


 • Товары и услуги
  - Круглосуточный контроль состояния здоровья родных.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Салоны красоты / Салоны красоты» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания ООО "Кнопка Життя" находится по адресу просп.Московский 9-в, Киев, 04073, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 500-09-11, +380 (67) 463-32-33, +380 (93) 426-08-91, +380 (50) 351-90-97. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://life24.in.ua/.
Распечатать Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., просп.Московский 9-в, Киев, 04073, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО "Кнопка Життя"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "Кнопка Життя". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО "Кнопка Життя"

QR-код с контактной информацией организации ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО "Кнопка Життя", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.