ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC"

Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Бориспольская 2А, Киев, 02099, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 384-49-46
 • Сайты
  Официальный сайт ООО http://leks-cs1273418.uaprom.net
 • Описание

  Шановні відвідувачі!
  Юридична компанія "LEX LLC" спеціалізується по корпоративній тематиці, зокрема реєстрації ТОВ,реєстрації СПД, проведенню корпоративних змін та ліквідації підприємств.
  Хочемо звернути увагу, що ми не просто компанія, яка займається виключно реєстраційними діями. Протягом багатьох років фахівці нашої компанії активно допомагають нашим клієнтам вирішувати найскладніші питання в корпоративній сфері. Наші юристи мають великий досвід роботи з крупними українськими підприємствами, а також з іноземними компаніями з Росії, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Нідерландів.
  Ми супроводжуємо всі та будь-які корпоративні процедури, починаючи від реєстрації зміни видів діяльності, а закінчуючи проведенням злиттів та поглинань, здійсненням інших реорганізацій та супроводженням діяльності акціонерних товариств.
  World Law Group більшою мірою спрямований на сегмент надання реєстраційних послуг з відповідною ціновою політикою. Основна його мета – забезпечити клієнтів детальною інформацією про послуги компанії в сфері корпоративного права.
  Ми проводимо реєстрацію суб’єктів господарювання всіх форм власності: приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, акціонерні товариства, фізичні особи – підприємці, представництва іноземних компаній тощо. Також наша компанія супроводжує всі можливі корпоративні зміни: директора, адреси, реєстрація філій тощо.
  Окрім простого проведення реєстраційних дій наші юристи готові проконсультувати Вас по всіх питаннях ведення бізнесу та оптимального вирішення корпоративних питань. Ми допоможемо обрати найвигіднішу форму господарювання для Вашого бізнесу та оптимізувати оподаткування.
  При виникненні конфліктів ми, завжди допоможемо у їх вирішення на користь клієнтів як в досудовому порядку, так і в суді.
  Працюємо по всій Україні.


 • Товары и услуги
  - Юридические услуги,
  - Получение НДС,
  - Ликвидация ООО,ЧП, ФЛП,
  - Регистрация ООО, ЧП..
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Продажа готового бизнеса / Готовый бизнес» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC" находится по адресу Бориспольская 2А, Киев, 02099, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (44) 384-49-46. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://leks-cs1273418.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Бориспольская 2А, Киев, 02099, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC"

QR-код с контактной информацией организации ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО "ЛЕКС ЛТД" "LEX LLC", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.