ООО "Сати Нова Союз"

Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку? Вход для представителя ООО Это ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., г. Киев, ул. Андрея Иванова, 14, оф. 2, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (93) 648-69-07
 • Сайты
  Официальный сайт ООО http://sati-nova-soyuz.uaprom.net
 • Описание

  На сьогоднішній день, ТОВ «САТІ НОВА СОЮЗ» пропонує комплексне рішення будівельних задач - від розробки концепції забудови до проектування і будівництва «під ключ» житлових, виробничо-складських і торгових об'єктів.


  Також наша організація являється офіційним дилером компанії Hörmann, яка є виробником рулонних, складних, протипожежних та швидкохідних воріт, приводів для воріт та систем керування, а також систем для перевантажувальної техніки, пожежо- та димозахисних перегородок, вхідних та внутрішніх дверей, дашків та рам.


  Ми з величезною увагою і повагою ставимося до наших партнерів і замовників незалежно від того, чи це велика будівельна компанія, чи приватне підприємство, чи людина, яка вирішила побудувати будинок.


  Вміння виконувати роботу в стислі терміни, при збереженні конкурентних цін, дозволяє нам ефективно брати участь у тендерах і вигравати їх, підтримуючи таким чином динаміку роботи та розвитку всієї фірми.


  Управління всіма роботами і ефективна організаційна та координаційна діяльність по залученню і взаємозв'язку всіх партнерів і всіх ланок виробничого процесу дають можливість контролювати проекти від початку до кінця.


  Колектив нашої компанії складається з професіоналів, що володіють знаннями та навичками застосування сучасних будівельних технологій, механізованого інструменту, що створює базу для успішного вирішення усіх поставлених завдань.


  Торгово-офісні і торговельно-розважальні комплекси, офіс-центри, ресторани, магазини, а також житлові приміщення, приватні апартаменти, котеджі - це далеко не повний перелік об'єктів, гідних Вашої уваги у будівництві та реконструкції яких ми брали і беремо безпосередню участь


 • Товары и услуги
  - Строительство под ключ.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Услуги в сфере строительства и недвижимости / Услуги в сфере строительства» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания ООО "Сати Нова Союз" находится по адресу г. Киев, ул. Андрея Иванова, 14, оф. 2, Киев, Украина в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефону +380 (93) 648-69-07. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://sati-nova-soyuz.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ООО Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., г. Киев, ул. Андрея Иванова, 14, оф. 2, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ООО "Сати Нова Союз"

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ООО "Сати Нова Союз". Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ООО "Сати Нова Союз"

QR-код с контактной информацией организации ООО
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ООО "Сати Нова Союз", и добавить их в адресную книгу вашего устройства.