Пардус Пакування

Редактировать данные компании Пардус ПакуванняНашли ошибку? Вход для представителя Пардус ПакуванняЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., м. Київ Провулок Червоноармійський, 14, корпус 8, офіс 3,, Киев, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 361-32-90
  -
  3613290
 • Сайты
  Официальный сайт Пардус Пакування http://pardus-pakuvannya.uaprom.net
 • Описание


  Дорогі Керівники компаній!!!

  Компанія Пардус Пакування – є міжнародною компанією, що виробляє і розповсюджує паперові стакани для холодних і горячих напоїв, контейнери для харчових продуктів, упаковки для морозива, упаковки для піцци, та весь спектр пакувальних матеріалів в Україні та за її межами, пропонуючи екологічно чисті паперові стакани для наших клієнтів! Головний офіс компанії в Істанбулі, що є одним із лідером в виробництві паперових стаканів в Турції. Для друку паперових стаканів з логотипом, ми вкористовуємо 6 флексографічний друк і Американську бумагу.  Чому Вам вигідно співпрацювати саме з нами?


  - Ми цінюємо Ваш час і гроші, пропонуючи якісну продукцію за найдешевшими цінами від виробника і широкий ассортимент пакувальних матеріалів.


  - Наша продукція відповідає санітарно-екологічними вимогам, наші сертифікати є несумнівним доказам цього, ми пропонуємо широкий вибір одноразових стаканів з Вашим логотипом, контейнери для салатів, упаковки для піцци, та стенди для картоних упаковок, всю нашу продукцію Ви можете переглянути на сайті: www.parpack.com


  - Ми пропонєумо будь-яку форму оплати


  - Доставка продукції в будь-який регіон Києва безкоштовно. Термін доставки 1- 3 дня. При замовленні брендування, від 2 до 21 робочих днів. Для постійних клієнтів знижки і подарунки.


  Логотип Вашої Компанії – бездогана реклама для Вашого бізнесу.


  Саме у нас Ви можете замовити ексклюзивний дизайнер, брендування, логотип компанії. Логотип Вашої компанії на паперовому стакані додасть додаткову впізнаваність бренду і підкреслить статус закладу. Просто неможливо не помітити логотип, який знаходиться у тебе в руках, стоїть у тебе на столі або ж випиваючи стаканчик кави твої колеги обговорють важливі аспекти бізнесу. А це означає, що ваша реклама цілодобово працює на вас!


  Ми цінуємо довіру кожного свого клієнта, тому завжди раді співпрацювати з Вами на взаємовигідних умовах. З питань співпраці на території України звертайтеся:


  ПАРДУС ПАКУВАННЯ


  Відділ продажу: email:


  nina@parpack.com


  igor@parpack.com моб:. +380938540809


  Тел. +38(044) 3613290


  +38(094)-926-02-90 З повагою, Дирекція Пардус Пакування


 • Товары и услуги
  - Бумажные стаканы,
  - Паперовий стакан,
  - Упаковки для морозива,
  - Стенди для картонних упаковок,
  - Контейнеры для салатов,
  - Упаковка для продуктов.
 • Кратко об организации
  Фирма Пардус Пакування из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Торговые предприятия.
  Находится по адресу м. Київ Провулок Червоноармійський, 14, корпус 8, офіс 3,, Киев, Украина в Киеве.
  Связаться с контактным лицом организации Пардус Пакування по интересующим Вас вопросам вы можете на web-странице http://pardus-pakuvannya.uaprom.net, по номеру +380 (44) 361-32-90.
Распечатать Редактировать данные компании Пардус ПакуванняНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., м. Київ Провулок Червоноармійський, 14, корпус 8, офіс 3,, Киев, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Пардус Пакування

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Пардус Пакування. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Пардус Пакування

QR-код с контактной информацией организации Пардус Пакування
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Пардус Пакування, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.