Пієрра

Редактировать данные компании ПієрраНашли ошибку? Вход для представителя ПієрраЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., Голосіівка, пр. 40-річчя Жовтня 82, Киев, Україна
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 258-78-26
  +380 (66) 303-08-82
 • Сайты
  Официальный сайт Пієрра http://pierra.uaprom.net
 • Описание

  Пієрра — створена у 1989 році. Компанія PIERRA — це французьке підприємство, яке спеціалізується на виробництві продукції на базі натурального каменя і на початку існування орієнтувалося на сферу басейнів (камінь для бортів та ділянки навколо басейну). Із самого початку головним завданням для PIERRA було поєднання інновацій та спадщини минулого. В сутності, PIERRA створює свою продукцію за оригінальними зразками, точно їх відтворюючи. Це результат плідної праці нашої команди розробників та дизайнерів, які невтомно шукають та вигадують все нові ідеї та варіанти для продукції PIERRA.
  У 1992 році PIERRA впроваджує нову лінію матеріалів для Будинку і запускає гаму плитки під старовину. Для нашої компанії це період засвоєння техніки кольорів та вдосконалення якості та стійкості матеріалів. У 1994, PIERRA представляє новинку на ринку басейнів — гаму Абей — репродукцію церковних підлог ХІ — ХІІІ сторіч. Згодом з´являються гами Флоранс у 1998 і Шатлен у 2002. В 2003 PIERRA не зупиняється і випускає нову гаму облицювання та цегли для створення чи декорування фасадів та інтер´єрів.
  З 2007 PIERRA працює в напрямку «Облаштування екстер´єрів» з повною гамою черепиці, колон, стінок-перегородок, бордюрів та оздоблювального матеріалу для басейнів. Сьогодні PIERRA представлена на 4 ринках з відповідною продукцією: басейни/спокуса, бруківка/елегантність, фасади/характер, сади/зміни. На даний момент PIERRA представляє найширшу гаму на ринку з більш ніж 2500 одиницями продукції, не враховуючи виготовлення на замовлення. Продукція PIERRA виготовляється на базі дуже міцної вапнякової породи, що завод добуває із власного кар´єру неподалік від річки Ло. В Україні продукцію Пієрра сьогодні можна замовити в салонах компанії «Галерея басейнів».


 • Товары и услуги
  - Елементы для черепицы,
  - Камень 34см плоский Pierre du Lot,
  - Поддон для душа,
  - Камень 33см плоский,
  - Хімія для серії Підлоги,
  - Спецэлементы фасадного камня,
  - Камень для помещений Tradition,
  - Ступень с подступенком.
 • Кратко об организации
  Организация размещена в разделе «Студии дизайна интерьеров / Дизайн интерьеров» нашего справочника. Региональная принадлежность компании - Киев и Киевский горсовет, Киевская область, Украина. Компания Пієрра находится по адресу Голосіівка, пр. 40-річчя Жовтня 82, Киев, Україна в Киеве. Связаться с администрацией можно по телефонам +380 (44) 258-78-26, +380 (66) 303-08-82. Официальный веб-сайт организации доступен по адресу http://pierra.uaprom.net.
Распечатать Редактировать данные компании ПієрраНашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., Голосіівка, пр. 40-річчя Жовтня 82, Киев, Україна. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о Пієрра

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании Пієрра. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации Пієрра

QR-код с контактной информацией организации Пієрра
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании Пієрра, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.