ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ»

отзывов пока нет
Написать отзыв
Это ваша компания?
+380 (62) 330-03-50
avtolombard-butenko.uaprom.net
Донецк, ул. Луговцова, 7., Киев, 83045, Украина Киевская область, Киев г., Украина
Ошибка в описании?
ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ»
+380 (62) 330-03-50
Донецк, ул. Луговцова, 7., Киев, 83045, Украина, Киев

Отзывы о ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ»

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ». Вы можете быть первым и оставить свой отзыв .

Для этой компании еще никто не добавлял фото
Добавить фото
О компании

Ломбард пропонує зацікавленим особам співпрацю на умовах надання в управлiння (опосередкованно) частки майнових прав що до вiдокремленного пiдроздiлу. А саме, Ми допоможемо відкрити і організувати ломбардну діяльність «під ключ». Ми даємо можливість самостійного управляти та контролювати та проводити майже самостійно ломбардну діяльність ( в межах ЗУ). Умовами є: відшкодуваннянаявних витрат ( приблизно 15 000 грн): – Оформлення і реєстрацію відокремленого підрозділу — філії ломбарду. – Реєстрацію дозвільних документів для відкриття. – Навчання персоналу по обов'язковій програмі ведення ломбардної діяльністі, технологіям, по роботі з дорогоцінними металами і камінням їх класифікацій, грамотної і правильної оцінки. – Програмного забезпечення для ломбарду по роботі з клієнтами, формування та обліку операцій, що проводяться, та звітності до висуваються вимогами Держкомфінпослуг, Податкових органів і комітету Фінансового моніторингу. – Подання та оформлення ВСІЄЇ нормативної юридичної бази для проведення фінансово-економічної діяльності, правовстановлюючих типових договорів і кредитних угод та інших нормативних документів регулюючих діяльність. – Координацію та ретельну допомогу у діяльності відповідно до Податкового Кодексу та Законів України.

ЩОМІСЯЧНЕ відшкодування не меньшніж 1300 грн. Сума формується з: – Юридичного супроводження, захисту у проведенні фінансово-економічної діяльності. – Бухгалтерського супроводу (формування всіх звітностей, аудит) подається нами по філії зі щоденною подачею на головний офіс його обробкою, і підготовкою до здачі в Державний Комітет Регулювання Ринку Фінансових Послуг (Держкомфінпослуг), Міністерство Фінансів, податкові органи, пенсійний та інші фонди.

З Нами – Ви економите грошові кошти на отримання дозвільних документів ломбарду (еквівалент $ 15000). – Ви економите час на отримання дозвільних документів (близько 7 місяців). – Ви звільняєтесь від вимог до керівника та головному бухгалтеру ломбарду та, відповідно, від витрат на отримання свідоцтв про проходження навчання. – Ви економите на юридичному супроводі (еквівалент $ 150 \ мic. ). – Ви економите на бухгалтерському супроводі (еквівалент $ 150\ мic. ).

Товары и услуги
- Ломбард,
- ВП №024 ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ».
Оставьте отзыв первым
услуги организации выставок.
+380 (44) 537-69-99
Героев Сталинграда проезд, 6-В, Киев
Оставьте отзыв первым
организация вечеров, представлений, празднеств, событий.
+380 (44) 417-30-58
П. Сагайдачного улица, 29/3, Киев
Оставьте отзыв первым
издательство журнала 'финансовый директор'.
+380 (44) 288-80-83
Кутузова улица 1, Киев
Оставьте отзыв первым
реализация комплексной программы информационно-консультационной поддержки на финансовом рынке украины
+380 (44) 230-91-44
Победы проезд, Киев
Оставьте отзыв первым
организация международных выставок, консультативные услуги на рынке высоких технологий.
+380 (44) 461-93-00
Победы проезд, 56, Киев
Оставьте отзыв первым
услуги организации выставок.
+380 (44) 455-80-30
Фрунзе улица, 47, Киев

Кратко об организации

Фирма ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ» из Киева предоставляет заказчикам услуги и товары в направлении Финансовые организации. Находится по адресу Донецк, ул. Луговцова, 7., Киев, 83045, Украина в Киеве. Связаться с контактным лицом организации ПО «ЛОМБАРД «БУТЕНКО И КОМПАНИЯ» по интересующим Вас вопросам вы можете через сайт avtolombard-butenko.uaprom.net, с помощью телефона +380 (62) 3300350.