ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество

Редактировать данные компании Частное акционерное общество ПрАТ «Будінженермережа-5»Нашли ошибку? Вход для представителя ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное обществоЭто ваша организация?
 • Сферы деятельности
 • Адрес
  Украина, Киевская область, Киев г., ул. Гоголевськая 39, Киев, 04053, Украина
 • Контактные телефоны (факсы)
  +380 (44) 486-34-37
  +380 (44) 486-37-95
  +380 (44) 424-15-35
  -
  Валерий Александрович (заказ техн.)
 • Сайты
  Официальный сайт ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество http://bim-5.com
 • Описание

  Про ПрАТ «Будінженермережа-5"


  Управління було засновано у 1968 р. як СМБУ-5 тресту «Київпідземшляхбуд-1» Київміськбуду, з 1995 р. – «Будінженермережа-5».


  Спеціалізація підприємства – перекладка існуючих і прокладання нових інженерних мереж: водопроводу, газопроводу, теплотрас, каналізації та каналів зв’язку. Великий обсяг робіт виконується з риття котлованів і будівництва доріг, благоустрою територій і закритої підземної проходки комунікацій та ін.


  ПрАТ «Будінженермережа-5» протягом багатьох років плідно співпрацює з трестом ВАТ «Київміськбуд-1» ім. М. П. Загороднього, ЗАТ «Киміськбуд-1», КК «Київавтодор» і багатьма іншими великим будівельними організаціями м. Києва.


  За 45 років управління здійснило значний внесок у будівництво мереж інженерного життєзабезпечення міста, зокрема, на житлових масивах Теремки I і II, Виноградар, Біличі, Південна Борщагівка, Троєщина, Академмістечко і красень 3-А мікрорайон Оболонь, а також такі важливі окремо розташовані об’єкти як: Державна філармонія, дитяча школа мистецтв на Троещині, поліклініка на житловому масиві Мостицький, повна реконструкція мереж будинку уряду України, реконструкція площі Слави, Бессарабського кварталу, Залізничного вокзалу, станцій метро «Сирецька» та «бориспільська» тощо.


  З 03 траня 2010 року, "Будінженермережа" стає Приватним Акціонерним Товаристом "Будінженермережа-5"


  У ПрАТ «Будінженермережа-5» працює понад 300 осіб – робітники різних професій та інженерно-технічних персонал, достатня кількість спеціалістів з багаторічним досвідом будівництва. Підприємство має власну виробничу базу, парк техніки: екскаватори, крани, грейдери, вантажні машини, самоскиди, бульдозери, преси для продавлювання, а також багато обладнання для виконання робіт з будівництва і реконструкції будівельних мереж, дорожнього покриття та благоустрою території.


  Усі роботи які доручаються ПрАТ «Будінженермережа-5», виконуються якісно у строк і здаються замовнику за першою вимогою.


  www.bim-5.com

  Год основания:1995
  Количество сотрудников:101-500 человек

 • Товары и услуги
  - Грузовые Автоперевозки,
  - Устройство детских площадок,
  - Устройство внутриквартальных дорог,
  - Аренда каток для укладки асфальта Киев,
  - Аренда Спецтехники и Строительного Оборудования Киев,
  - Аренда Экскаваторов Киев,
  - Аренда Автокранов Киев,
  - Строительство сетей канализации,
  - Земляные работы,
  - Аренда Самосвалов Киев.
 • Кратко об организации
  Организация Частное акционерное общество ПрАТ «Будінженермережа-5» из Киева может предложить покупателям услуги и товары в рубрике Грузоперевозки.
  Фирму можно найти по адресу ул. Гоголевськая 39, Киев, 04053, Украина в Киеве.
  Связаться с контактным лицом фирмы ПрАТ «Будінженермережа-5», чтобы получить ответ на Ваш вопрос, вы можете через сайт http://bim-5.com, с помощью телефонов +380 (44) 486-34-37, +380 (44) 486-37-95, +380 (44) 424-15-35.
Распечатать Редактировать данные компании Частное акционерное общество ПрАТ «Будінженермережа-5»Нашли ошибку?

Карта проезда до организации

Компания расположена по адресу Украина, Киевская область, Киев г., ул. Гоголевськая 39, Киев, 04053, Украина. Схему проезда до организации на карте смотрите ниже.

Распечатать

Отзывы о ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество

К сожалению, нашими пользователями пока еще не было оставлено ни одного отзыва о компании ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество. Вы можете быть первым и оставить свой отзыв.

QR-код с контактной информацией организации ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество

QR-код с контактной информацией организации ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество
Установите приложение для чтения QR-кодов на свой телефон, чтобы считать код с контактными данными компании ПрАТ «Будінженермережа-5», Частное акционерное общество, и добавить их в адресную книгу вашего устройства.